Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonu, Trendy Organizasyon firmamızın profesyonel ekibi ile farklı konseptlerde planlanarak organize ediliyor. Sürpriz evlenme teklifi organizasyonu paketlerimizle çığır açıyor, size özel konseptlerle romantik organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Trendy Organizasyon firması olarak; teknede, restoranda, helikopterde, kumsalda, lunaparkta, sinemada ve otelde sürpriz evlenme teklifi organizasyonları planlıyor ve organize ediyoruz. Sıra dışı evlenme tekliflerine imza atmak, sevdiğiniz kişiyi şaşırtmak için, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. İzmir merkezli ofislerimiz de, İzmir’in her yerinde, yakın çevresinde, Ege Bölgesi’nde ve Türkiye’nin tüm illerinde gerçekleştirdiğimiz, her zevke ve bütçeye uygun evlenme teklifi organizasyonu paketlerimiz mevcut.

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketleri

Sevdiğiniz kişinin zevklerini göz önüne alarak, organizasyon bütçenize göre hazırlamış olduğumuz paketlerden birini seçebilirsiniz.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Deniz aşığı çiftlerimize, maviye tutkuyla bağlananlara özel olarak teknede evlilik teklifi organizasyonumuzu geliştirdik. Bu paketimizin içerisinde de; 1 saatlik bir tekne turu, özel süslemeler, özel ikramlar, müzik, fotoğraf ve video çekimi gibi birçok hizmet bir arada bulunuyor.

Deniz seven çiftlerimize özel olarak oluşturduğumuz teknede evlenme teklifi organizasyonu paketimizin detayları ise şöyle: Biz profesyonel ekibimizle birlikte, sizin için kiraladığımız tekneyi, romantik bir şekilde süslüyoruz. Uçan balonlar, mumlar, kandil lambaları gibi çeşitli süslemelerle tekneye romantik bir ambiyans katıyoruz. Tekneye geldiğinizde, romantik müzik eşliğinde sevdiğiniz kişiye evlenme teklifini ediyorsunuz. Güvertede içeceklerinizi yudumluyor, romantik müzikler eşliğinde dans ediyor, uçan balonlarınızı gökyüzüne bırakıyorsunuz.

Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu

Denizin o eşsiz sesini sevenlere, bembeyaz kumlarda dans etmek isteyen romantik çiftlerimiz için de kumsalda evlilik teklifi paketimizi oluşturduk. Atıştırmalıkların ve içeceklerin bulunduğu bu paketimize dilerseniz, akşam yemeği organizasyonu da ekleyebilirsiniz.

Kumsal evlenme teklifi organizasyonu paketimizde kumsalı size özel romantik bir hale getiriyoruz. Etrafı bembeyaz tüllerle çevrili gazebo, mumlarla ve çiçeklerle süslenmiş romantik bir yemek masası, denizci fenerleri, kırmızı halı, yer volkanları, romantik ışıklandırmalar ve fonda çalan müzikler… Sevdiğiniz kişiyi sürpriz bir şekilde kumsala getiriyorsunuz ve isterseniz havai fişekler eşliğinde romantik bir evlenme teklifi yapıyorsunuz.

Helikopterde Evlilik Teklifi Organizasyonu

Gökyüzünü eşsiz maviliğinde, bulutların arasında da sıra dışı bir evlenme teklifi paketi oluşturduk. Alışılmışın dışına çıkmak isteyen, farklılık arayan, biraz da macera sever çiftlerimiz için, tüm detaylarıyla helikopterde evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonlarınızı; dilerseniz akşam yemeği organizasyonuyla birleştirebilir, sevdiğinize farklı sürprizleri aynı anda yapabilirsiniz.

Örneğin; bol sürprizli helikopterde evlenme teklifi organizasyonlarımızı şu şekilde planlıyor ve organize ediyoruz : Sevdiğiniz kişinin iş yerine ya da evine palyaço ile hediye ya da uçan balon servisi yapıyoruz. Palyaçomuz, akşam için çeşitli ipuçları ile eş adayınızın aklını karıştırıyor. Akşam için de özel transfer aracımızla eş adayınızı alıyoruz. Akşam yemeği organizasyonunun yapılacağı, özenle hazırlanmış lüks restorana götürüyoruz. Sevdiğiniz kişinin karşısına çıkıp romantik bir evlenme teklifi ediyor ve baş başa bir akşam yemeği yiyorsunuz. Ancak sürprizler burada bitmiyor. Özel transfer aracımız sizi alıp helikopter pistimize götürüyor. Yaklaşık yarım saat süren bir helikopter turu sonrası da tekrar evinize bırakılıyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye helikopterde evlenme teklifi yapmak isteyenler için, çeşitli konseptlerimiz ve farklı sürprizlerimiz de var.

Restoranda Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlenme teklifi organizasyonlarının en çok bilinen, en çok tercih edilen ama en şık olanı da, lüks restoranda baş başa bir akşam yemeği organizasyonu.

Bulunduğunuz şehir veya bölgenin en lüks restoranlarıyla birlikte çalışıyoruz. Restoranı size özel olarak süslüyor ve organizasyona hazır hale getiriyoruz. Başlangıç yemekleri, ana yemek, meyve, tatlı ve içeceklerin de dahil olduğu bir akşam yemeği menüsü hazırlıyoruz. Romantik müziklerle evlenme teklifinizi daha anlamlı hale getiriyoruz. Diğer tüm evlilik teklifi paketlerimizde olduğu gibi bu paketimizde de profesyonel kameramanımız ve fotoğrafçımız size eşlik ediyor, bu özel anınızı ölümsüzleştiriyor.

Sinemada Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sinema sever çiftlerimizi de unutmadık ve beyaz perdede sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu planladık. Bu pakette, sevdiğiniz kişiyle birlikte sinemaya gidiyorsunuz ve beyaz perde de sürpriz bir şekilde sizin filminiz oynatılıyor.

Profesyonel prodüksiyon ekibimiz, fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan oluşan, size özel olarak kurgulanmış ve montajlanmış, 4k formatında bir video klip hazırlıyor. Film başladığında, her şey normal seyrinde devam ederken, bir anda beyaz perdede sizin filminiz oynatılmaya başlıyor. Ardından da dev ekranda ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısı beliriyor. Uçan balonlar ve çiçekler eş adayınıza sunuluyor. Dev ekranın önünde diz çökerek evlilik teklifinizi ediyorsunuz. Organizasyonun başından sona kadar iki profesyonel kameramanımız ve fotoğrafçımız da o anarlı unutulmaz kılmak için kayıt yapıyorlar.

Lunaparkta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Çocuk ruhunu hiç kaybetmemiş olan, macera seven çılgın çiftlerimize özel olarak, lunaparkta evlenme teklifi organizasyonu paketi oluşturduk.

Bu paketimizde, dönme dolaplarımızı çiçeklerle donatıyor, hem romantik hem de çılgın bir evlenme teklifi gerçekleştiriyoruz.

Eş adayınızı, lunaparka getiriyorsunuz ve dönme dolaplara binmek istediğinizi söylüyorsunuz. Dönme dolapların önü size özel olarak kırmızı halı ve çiçeklerle süsleniyor. Kırmızı halıya ayak bastığınızda ise yer volkanları ile muhteşem bir soğuk ateş gösterisi başlıyor. Dev ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart açılıyor. Bistro masanızda şampanyanızı patlatıyor, içeceklerinizi yudumluyorsunuz. Ardından sizin için ayrılan, çiçeklerle donatılmış dönme dolaba biniyorsunuz. Fotoğrafçılarımız ve kameramanlarımız her açıdan görüntülerinizi alıyorlar ve bu anı ölümsüz kılıyorlar.

Otel Süsleme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Bulunduğunuz şehirlerin en lüks otelleriyle birlikte çalışıyor, romantik ve özel evlenme teklifi organizasyonlarınızı planlıyoruz. Beş ve daha fazla yıldıza sahip otellerin restoranını, iskelesini ve odasını romantik bir şekilde süslüyor ve sürpriz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

süslediğimiz alanlar bulunduğunuz şehirlerdeki otellere göre değişebiliyor. Örneğin; Çeşme’de sık gerçekleştirdiğimiz otel süsleme evlenme teklifi organizasyonlarımızda, birden fazla sürprizi olan organizasyonlar planlıyoruz. Öncelikle otelin iskelesini, kumsal konseptine uygun olarak süslüyoruz. Romantik müzik ve pro teknik gösterilerle sürpriz bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Daha sonra otel odasını uçan balonlarla, fanuslarla ve çiçeklerle süslüyoruz.

Evlilik Teklifi Organizasyonlarınızda Tercih Edebileceğiniz Hizmetlerimiz

Trendy Organizasyon firması olarak, evlenme teklifi organizasyonlarınız için her bir detayı düşünüyor ve alternatif hizmetler de sağlıyoruz.

  • Havai Fişek ve Pro Teknik Hizmetler : Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla, ihtişamlı havai fişek gösterileri ve pro teknik gösteriler gerçekleştiriyoruz. Kumsalda veya teknede gerçekleştireceğiniz evlenme teklifi organizasyonlarınızda da, firmamızın lazer gösterisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Özel Araçla Transfer Hizmetleri : Organizasyon öncesi ve sonrası ulaşımınızı sağlamak için, lüks araçlarımızla özel transfer hizmeti veriyoruz.
  • Profesyonel Video ve Fotoğraf Çekimi : Romantik evlenme teklifi organizasyonlarınızı unutulmaz yapmak için, organizasyon boyunca, fotoğraf ve video çekimlerinizi yapıyoruz. Kumsal ve tekne konseptli organizasyonlarınızda da drone çekimi hizmeti veriyoruz. Organizasyon çekimlerinizi size özel olarak kurgulayıp montajlayarak özel bir video klip hazırlayıp size sunuyoruz.
  • Palyaço ile Hediye Servisi : Sürpriz ve romantik organizasyonunuza renk ve heyecan katmak için, profesyonel palyaçolarımızla uçan balon ve hediye servisi yapıyoruz. Organizasyon öncesi saat başı sevdiğiniz kişinin evini veya iş yerini ziyaret eden palyaçomuz, her ziyaretinde eş adayınıza hediye ve uçan balon da götürüyor. Tabi sürpriz organizasyon için bazı ipuçları da hediyelerle birlikte veriliyor.

Trendy Organizasyon firması olarak, tüm bu evlenme teklifi organizasyonu paketlerimizin dışında, kişiye özel olarak da sürpriz evlilik teklifleri planlıyor ve organize ediyoruz. Sevdiğiniz kişiye özel bir evlenme teklifi planlamak için, paketlerimizden birini, sizlere özel olarak da yorumluyor, kişiselleştiriyor ve romantik evlilik teklifinizi gerçekleştiriyoruz.