Host ve Hostes Temini

Host ve hostes temini, fuar organizasyonları, açılış organizasyonları, tanıtım etkinlikleri ve kurumsal organizasyonlar gibi etkinliklerinizde verdiğimiz bir ajans hizmetidir.

Host ve hosteslerimiz, prezentabl görünümleri ve güler yüzleri ile organizasyonlarınızda davetlilerinizi karşılar, firmanızı en iyi şekilde temsil ederler.

Karşılama host ve hostesleri, tanıtım host ve hostesleri olarak organizasyonlarınızda görev alırlar. Uluslararası etkinliklerinizde, yabancı dil bilen host ve hosteslerimiz, organizasyonlarınıza profesyonel bir şekilde ev sahipliği yaparlar.

Profesyonel ajans personeli temini hizmeti ile, organizasyonlarınızın kurumsal olmasını sağlıyor, etkinliklerinizi profesyonelce temsil ediyoruz. Trendy organizasyon firması olarak, prezentabl host ve hosteslerimizle, reklam ve tanıtım aktiviteleri gerçekleştiriyoruz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerine host ve hostes temini hizmeti sağlıyoruz.

Host ve Hostes Temini Nedir?

Host; prezentabl görünümleriyle dikkat çeken, etkinliğe uygun kostümleriyle davetlilerinizi karşılayan, tanıtımlarınızı yapan ve organizasyonlarınızda firmanızı ve markanızı temsil eden erkek ajans görevlileridir. Birlikte çalıştığımız host personellerimiz, 180 cm ve üzeri boy ölçülerinde, bakımlı ve özenli dış görünümleriyle dikkat çeken profesyonel ajans görevlilerimizdir. Siyah takım elbise ve beyaz gömlek gibi tek tip kıyafetlerle organizasyonlarınızda görev alırlar. Dilerseniz organizasyon konseptinize uygun kostümlerle de organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilirler.

Hostes; şık ve bakımlı dış görünümleriyle dikkat çeken, 170 cmve üzeri boy ölçülerinde olan, kadın ajans görevlileridir. Birlikte çalıştığımız hosteslerimiz, reklam ve tanıtım organizasyonu alanında profesyonel ve tecrübeli olan, özenli bir görünüme sahip, güler yüzleri ile hizmet veren ajans personelimizdir. Siyah etek, beyaz gömlek veya siyah düz bir elbise ile tanıtım organizasyonlarınızda görev alırlar. Dilerseniz, hostlarımızda olduğu gibi hosteslerimizde de, organizasyon konseptinize uygun bir kostüm belirleyebilirsiniz.

Organizasyonlarda Host ve Hostes Ne yapar?

  • Reklam ve tanıtım organizasyonu alanında tecrübeli ve profesyonel olan ajans personellerimiz, etkinliğin gerçekleşeceği mekanda, davetlilerinizi güler yüzle karşılarlar.
  • Düğün organizasyonu, kokteyl organizasyonu gibi davetli organizasyonlarınızda, konuklarınızı yönlendirir, oturacakları masaya kadar onlara eşlik ederler.
  • Fuar organizasyonu ve stand tanıtım etkinliklerinde, davetlilerinizi bilgilendirir, ürün ve markanızın reklam ve tanıtımlarını yaparlar. Uluslararası organizasyonlarınızda veya yabancı uyruklu davetlilerinizin bulunduğu organizasyonlarda, yabancı dil bilen host ve hosteslerimiz, o dilde tanıtımlarınızı yapar, davetlilerinizi yönlendirir, tercümanlık hizmeti verirler.
  • Eğer organizasyonunuzda servis elemanı veya garson gibi personeller görevlendirmemişseniz, kokteyl organizasyonu gibi davetli organizasyonlarınızda çay kahve servisi de yapabilirler.
  • Firmanızı, markanızı veya kurumunuzu, en iyi şekilde temsil eder, kurumsal kimliğinizi ve dolayısıyla kalitenizi yansıtırlar.