Dans Gösterileri Dansçı Temini

Dans gösterileri; eğlence organizasyonlarının en çok dikkat çeken ve tercih edilen sahne gösterilerindendir. Organizasyon konseptinize uygun olan dansçı ve dans gruplarına, sahne etkinliklerinizde yer verebilirsiniz.

Yöresel dans grupları, modern dans grupları ve bireysel dansçılarla, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, kına gecesi organizasyonu, bekarlığa veda partisi organizasyonu ve açılış organizasyonu gibi etkinliklerinizde, konuklarınıza keyifli bir gösteri sunabilirsiniz.

Organizasyon ev animasyon alanında hizmet veren firmamız, özel gün ve etkinliklerinizi unutulmaz ve eğlenceli kılmak için, profesyonel hizmet veriyor. Trendy Organizasyon firması olarak profesyonel ve alanlarında deneyimli bir ekiple çalışıyor. Etkinlikleriniz için en tecrübeli dansçılarımızla, profesyonel ve keyifli bir dans gösterisi hizmeti sunuyoruz.

Eğlence etkinliklerinizde konuklarınıza sıra dışı ve keyifli dans gösterileri ile sürpriz yapabilir, bu özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Farklı konseptlerdeki etkinliklerinizi, organizasyonunuzun temasına ve konseptine uygun dans gruplarının eşsiz gösterileriyle renklendirebilirsiniz.

Dans Gösterileri ve Dans Grupları

Trendy Organizasyon firması olarak, organizasyon temanıza ve konseptinize uygun dansçı ve dans grupları temini hizmeti veriyoruz.

Yöresel Dans Grupları

Yöresel dans grupları; ramazan etkinlikleri, milli ve dini bayram gösterileri, belediye etkinlikleri, festival organizasyonu, şenlik organizasyonu, sünnet organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi eğlence etkinlikleriniz için tercih edebileceğiniz sahne ve dans gösterilerimizdir.

  • Zeybek ve Efe Gösterisi: İzmir merkezli bir organizasyon firması olarak, Ege’nin yöresel dansı zeybek gösterisine, her türlü eğlence organizasyonunda yer veriyoruz. Yöresel kostümleri ile efelerimiz, sert ve keskin dans figürleri ve anlamlı jest mimikleriyle izleyenleri kendilerine hayran bırakıyorlar. Müziği ritmi ile, Kurtuluş Savaşı dönemine gidiyor, duygulanıyor, gururlanıyorsunuz. Özellikle sünnet organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi eğlence organizasyonlarında Efe gösterisi ve zeybek dans grupları çok sık tercih ediliyor.
  • Horon Ekibi: Karadeniz Bölgesi’nin yöresel danslarından olan horon dansını izlerken yerinizde duramayacaksınız. İnsanın içini kıpır kıpır eden Karadeniz müziklerini, tulumdan çıkan titreşimlerle adeta yaşayacaksınız. Profesyonel Karadeniz horon ekibimiz özel gün ve hafta etkinliklerinde, belediye etkinliklerinde, açılış organizasyonlarında, şenlik organizasyonlarında o sıcacık danslarıyla hepimizi mutlu ediyorlar.

Modern Dans Grupları

Latin dansları, animasyon dansları ve günümüze uyarlanan şekliyle Orta doğu dansları da modern danslar olarak bilinir. Kına gecesi organizasyonları, bekarlığa veda partileri gibi eğlence etkinliklerinizde, modern dans gösterileri ve dans gruplarına yer verebilirsiniz.

  • Varyete Dans Grupları: Varyete dansları çeşitliliği ifade eder. Daha çok animasyon gösterilerinde kullanılır. Rengarenk, ilginç kostümleriyle ve göz alıcı makyajlarıyla dikkat çeken varyete grubu, çeşitli dans figürlerinin birleşimi ile izleyenlere eşsiz bir gösteri sunar.
  • Latin Dans Grupları: Merengue, cha cha, salsa gibi danslar, profesyonel dansçılar tarafından eğlence organizasyonlarında sergilenir.
  • Oryantal Dans Gösterileri: Kına gecesi organizasyonu ve bekarlığa veda partisi gibi organizasyonların gelenekselleştirilmiş halidir. Aslında bir Orta doğu dansıdır. Kültürü çok eskiye dayanır. Profesyonel kadın oryantal dansçısına dansöz, erkek oryantal dansçısına ise zenne denir.

Eğlence organizasyonlarınıza renk katmak için dans gösterilerinin yanında; tahta bacaklı adam gösterisi, palyaço gösterisi, jonglör gösterisi ve canlı heykel gösterilerine de yer verebilirsiniz.