Ateş Yutan Adam Gösterisi Trendy Organizasyon
Ateş Yutan Adam Gösterisi

Ateş yutan adam; ateşle çeşitli gösterileri yapan animasyon ve sahne sanatçısıdır. Alev yutan adam ve ateşbaz olarak da bilinir. Eğlence organizasyonlarında, yediden yetmişe herkese hitap eden sahne ve animasyon gösterileridir.

Animasyon ve organizasyon alanında profesyonel hizmet veren bir organizasyon firması olarak profesyonel animasyon kadromuzla, kaliteli bir animasyon ve organizasyon hizmeti veriyoruz.

Animasyon gösterileri için ekibimizi firmamızda düzenlediğimiz eğitimlerimize tabi tutuyoruz. Profesyonel eğitimlerin sonunda da personelimizi, stajlarla organizasyonlara hazırlıyoruz.

İzmir’de bulunan ofisimizden, İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’ye ateş yutan adam gösterisi ve çeşitli animasyon gösterileri hizmetleri veriyoruz.

Ateş Yutan Adam Ne Yapar?

Ateşbaz olarak da bilinen ateş yutan adam, ağzına aldığı çeşitli maddelerle, yürekleri ağızlara getiren bir ateş gösterisi sunar. Ellerindeki ateş sopalarında ki ateşlerle çeşitli şekiller çıkarır. Alevleri ağzıyla söndürür. İzleyenler büyük bir merakla ve heyecanla, alev yutan adamın gösterisini sorgularlar.

Ateşbaz Adam Gösterisi Güvenli Midir?

Trendy Organizasyon firması olarak, insan sağlığını, güvenliğini ve çevre güvenliğini son derece önemsiyoruz. Ateşbaz adam gösterilerini yapan kişiler, son derece profesyonelce eğitilen, deneyimli ve tecrübeli animasyon sanatçılarıdır. Trendy Organizasyon firmasında alev yutan adam, ateş yutan adam ve ateşbaz eğitimi almamış kişilerin, ateşbaz gösterisi yapmasına kesinlikle izin verilmez. Gösteri sırasında da, öncelikle can sağlığı ve güvenliği ön planda tutulur. Profesyonel kişilerce yapılan ateş yutan adamın gösterileri oldukça güvenli, heyecanlı ve eğlenceli sahne gösterileridir.

Ateş Yutan Adam Gösterisi Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

Alev yutan adam, izleyenleri hem şaşkınlığa, meraka hem de eğlenceye sürükleyen bir gösteridir. Her konseptte düzenleyeceğiniz eğlence etkinliklerinizde, ateş yutan adam gösterisine yer verebilirsiniz.

  • Ramazan Eğlenceleri : Ateş yutan adam denilince ilk akla gelen etkinliklerden biri Ramazan etkinlikleridir. Eski Türk geleneklerinin ve göreneklerinin, yöresel ve geleneksel sahne ve animasyon gösterilerinin yer aldığı Ramazan eğlenceleri, enerjinin, müziğin, heyecanın ve bol kahkahanın hakim olduğu etkinliklerdir. Ateşbaz adam gösterisinin yanında, Hacivat Karagöz gösterileri, kukla gösterileri gibi sahne gösterilerini de Ramazan etkinlikleri takviminize ekleyebilirsiniz.
  • Şenlik ve Festival Organizasyonları : Bahar şenlikleri, okul şenlikleri, konser etkinlikleri ve festival organizasyonlarında, sıra dışı etkinliklere yer vermek adına, ateşbaz gösterisi farklı bir seçim olabilir. Bunun yanında dans gösterileri, bisiklet gösterileri gibi sahne gösterileri hizmetlerimize de etkinliklerinizde yer verebilirsiniz.
  • Doğum Günü Organizasyonu : Yediden yetmişe her yaş grubu için düzenlenen doğum günü partilerini ateşbaz adam ile daha da renklendirebilir, sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.