Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonu gibi outdoor aktiviteleri ve açık alan etkinliklerinizde, ekipman kiralamadan piknik oyunlarına kadar ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti veriyoruz. Okul piknik organizasyonu, dershane piknik organizasyonu ve şirket piknik organizasyonlarınızda kurumsal etkinlik takviminizi hazırlıyoruz. Aile piknik organizasyonlarınızda da ihtiyaç duyduğunuz ekipman ve animasyon desteğini sağlıyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak uzun yıllardır kurumsal firmaların, okulların ve dershanelerin piknik organizasyonlarını planlıyor ve organize ediyoruz. Sizler de kurum kültürünüze ve şirket yapınıza uygun piknik organizasyonu düzenleyebilir, böylece hem şirket içi uyum sürecini hızlandırabilir, hem de çalışanlarınıza güçlü bir motivasyon desteği sunabilirsiniz. İzmir, Çeşme, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Didim, Aydın, Muğla, Denizli, Balıkesir, Çanakkale ve İstanbul gibi Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz piknik organizasyonlarınızı, profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Piknik Organizasyonu ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Hem aile hem de kurumsal piknik organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti Trendy Organizasyon ekibi olarak sizler için temin ediyoruz.

Ekipman Temini

Piknik organizasyonlarında en çok ihtiyaç duyulan ekipman ve malzemeleri sizler için temin ediyoruz. Ses sistemi, sahne, ışık sistemleri, masa, sandalye, şemsiye, gölgelik, ısıtıcı, çadır ve catering ekipmanları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz outdoor ekipmanları kiralama hizmetinin yanında nakliye ve kurulum hizmetiyle birlikte veriyoruz.

Animasyon Hizmeti

Outdoor aktivitelerinize ve piknik organizasyonlarınıza eğlence katmak için, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik animasyon hizmeti veriyoruz.

Palyaço, kostümlü karakter, maskot, şişme palyaço, tahta bacak, skyrunner, jonglör ve sihirbaz gösterileri ile piknik organizasyonlarınıza renk katıyoruz. Çocuklar için yüz boyama, sosis balon katlama aktivitelerinin yanında da, kum boyama ve tişört boyama gibi eğitici atölye çalışmaları yapıyoruz.

Bireysel ve takım oyunları ile de her yaşa uygun piknik oyunları düzenliyoruz. Profesyonel animasyon ekibimiz, çuval yarışı, ikiz tişört, halat çekme, kovayla su taşıma, hamster, makyaj güzeli gibi oyun ve yarışmalarla, organizasyonu daha heyecanlı ve keyifli hale getiriyorlar.

Şişme Oyun Parkuru Kiralama

Top havuzu, kaydırak ve zıpzıp gibi şişme oyuncaklarla, profesyonel animatörlerimiz eşliğinde çocuklarınızın güvenli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Canlı langırt, sumo güreşi, trambolin, çekme basket, şut becerisi, gladyatör gibi şişme parkurlarda da yetişkinler olarak eğlenceli ve adrenalin dolu vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Barbekü, Mangal ve Piknik İkramları

Piknik organizasyonlarının vazgeçilmezi barbekü ve mangal hizmetimizle, lezzetli ve keyifli piknik ikramları yapıyoruz. Dilerseniz gözlemeci, dondurmacı, popcorrn, kağıt helvacı, kahveci güzeli standlarımızla da piknik organizasyonlarınızı renklendiriyoruz.

Müzik Hizmetleri

Profesyonel DJ hizmeti ile piknik organizasyonlarınızda sınırsız bir eğlence sunuyoruz. Dilerseniz müzik grupları ya da müzisyen temini hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Organizasyonunuzu unutulmaz kılmak için, profesyonel video çekimi ve fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz.