Karma Sahne Efektleri

Karma sahne efektleri; sahne gösterilerinin olduğu eğlence organizasyonlarında, organizasyonu renklendirmek amacıyla yapılan görsel şovlardır. Pro teknik efektler ve ışık şovları karma sahne efektleridir.

Yer volkanları, ışık şelaleleri, mayın, havai fişek, sis efektleri ve renkli duman efektleri ile sahne gösterileri daha ihtişamlı bir şekilde gerçekleşir.

Şenlik organizasyonu, festival etkinlikleri, düğün organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu ve açılış organizasyonu gibi etkinliklerde karma sahne efektleriyle organizasyonlarınızı sıra dışı yapabilirsiniz.

Pro teknik ürün ve havai fişekler konusunda bilgili, eğitimli ve deneyimli ekibimiz, kaliteli ekipmanlarımızla, organizasyonlarınızda profesyonel gösteriler gerçekleştirmekteyiz.

İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi, Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her yerinde, karma sahne efektleri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Karma Sahne Efektleri Nedir?

Karma sahne efektleri; eğlence organizasyonlarının sahne gösterilerinde kullanılan pro teknik ürün ve hizmetlerin tamamıdır. Organizasyonda kullanılacak pro teknik ürün ve anlık efektler, organizasyonun konseptine, organizasyon mekanına ve tercihlerinize göre değişiklik gösterir. Dilerseniz yer volkanı gösterileri ve havai fişek gösterileriyle sahne organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz. Büyük çaplı organizasyonlarınızda da mayın gösterileri ile sahne gösterilerinize ara verebilir, ardından havai fişek gösterileri ile organizasyonu sonlandırabilirsiniz. Konser etkinliklerinizde de renkli sis ve duman efektleri ile görsel bir sunum yapabilirsiniz.

Karma Sahne Efektleri Nelerdir?

Yer volkanları, sahne gösterilerine en çok yakışan ve bu tür etkinliklerde de en çok tercih edilen ve kullanılan pro teknik ürünlerdir. Yer volkanı anlık bir efekttir. Sahnenin belirli bölümlerine yerleştirilebilir. Elektronik ateşleme sistemiyle uzaktan kumanda ile ateşlenir. Anlık bir soğuk ateş şovu başlar.

Havai fişek gösterisi; gökyüzünde yapılan renkli ve sesli soğuk ateş gösterileridir. Organizasyonlarda en çok dikkat çeken ve etkinlikleri en ihtişamlı kılan pro teknik gösterilerdir. Süresi ayarlanabilir.

Mayın; anlık havai fişek gösterileridir. Sahne gösterilerinin arasında gökyüzünde gerçekleştirdiğimiz mayın gösterileri ile organizasyonun heyecanını artırabilirsiniz.

Işık şelalesi; sahne gösterilerinde kullanılan sahne fonudur. Hem yer volkanları gibi anlık efekt olarak kullanılabilir, hem de ışık sistemleri ile şık bir sahne fonu olarak süsleme amacıyla kullanılabilir.

Lazer gösterisi; güçlü lazer ışıkları ile yapılan gösterilerdir. İsim, yazı veya grafikler ışık sistemleri ile yansıtılır.

Renkli sis ve duman efektleri; havada renkli sis dumanları oluşturan pro teknik efektlerdir.

Karma sahne efektleri ile organizasyonlarınızı daha profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor, etkinliklerinize renk katıyoruz. Dilerseniz karma sahne efektlerinden birkaçını art arda sunabilir, isterseniz de birkaçını, sahne gösterilerinizde, senkronize bir şekilde birbiriyle uyumlu olarak kullanabiliriz. Örneğin; sanatçı sahneye çıkmadan, mayın gösterisi ile başlayan bir konser etkinliğinde, sanatçının sahneye çıktığı anı yer volkanları ile kutlayabilir, konser arasında renkli sis dumanlarına yer verebilir, konseri havai fişek gösterileri ile bitirebilirsiniz.