Profesyonel İlan Dağıtımı

Profesyonel ilan dağıtımı; firmanızın veya markanızın tanıtımını yapmak ve etkinliklerinizi hedef kitlenize duyurmak için yapılan en etkili reklam aktiviteleridir.

Profesyonel ilan dağıtımı; el ilan dağıtımı, yürüyen reklamlar, reklam römorkları ve anons araçları ile yapılabilir. Siz ilan dağıtımının yapılacağı bölgeyi ve ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizi belirlersiniz, profesyonel ekibimiz de, reklam ve tanıtımlarınızı yapar.

Fuar organizasyonu ve stand etkinliklerinizde de, firmamızın reklam ve tanıtım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Etkinliklerinizi organizasyondan önce hedef kitlenize duyuruyor, sıra dışı aktivitelerle ve gösterilerle reklamlarını kurumunuza yakışır bir şekilde yapıyoruz.

Açılış organizasyonu, fuar organizasyonu ve stand aktiviteleri gibi organizasyonlarınızda, el ilanı ve broşür dağıtımı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz etkinlikler için firmamızdan reklam ve tanıtım desteği alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ilan dağıtımı yaparken, fotoğraf ve konum bilgisiyle işinizi takip edebilirsiniz.

Profesyonel İlan Dağıtımı Nedir, Nasıl Yapılır?

Profesyonel ilan dağıtımı; el ilanı ve broşürlerin, prosedürlere uygun bir şekilde, hedef kitlenize dağıtılması, ulaştırılmasıdır. El ilanı dağıtımının avantajı, diğer reklam ve tanıtım hizmetlerinden farklı olarak, ulaşılmak istenen kitleyle direkt olarak temasa geçilmiş olmasıdır. Markanın, firmanın veya etkinliğin bilinirliğinden emin olunur.

Profesyonel ilan dağıtımında, markanızın/firmanızın/etkinliğinizin bilgilerinin yer aldığı el ilanları, profesyonel ekibimizce, belirli bölgelerde dağıtılır. Dağıtım yapılacak olan bölgeyi siz belirlersiniz. Cadde, sokak ve el ilanı sayısına karar verdikten sonra da dağıtım yapılır. Ekip bölgelere göre gruplara ayrılır. Her grubun başında da profesyonel bir organizasyon ve ekip sorumlusu bulunur. İlan dağıtımı yapan sivil animatörler, dağıtım yaptıkları bölgelerin fotoğraflarını çekerler. Mobil cihazlarında açık olan konum bilgisini, sizler de birebir takip edebilir, ulaştığınız kitleyi görebilirsiniz.

Profesyonel İlan Dağıtımı, El İlanı veya Broşür Dağıtımı Yöntemleri

Profesyonel ilan dağıtımı için, organizasyon konsepti, kurum kültürü ve marka konseptine uygun bazı metotlar belirliyoruz.

İlan dağıtımından önce, eğer hazırda bir ilan veya broşürlerinizi yoksa, profesyonel grafik ekibimizle broşür tasarımlarınızı yapıyoruz. Profesyonel, sıra dışı, dikkat çekici ve markanıza uygun tasarımlarla, ilan dağıtımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Genellikle, deneyimli sivil animatörlerimizle, belirli bölgelerde dağıtım yapıyoruz. Eğlenceli ve sıra dışı bir tanıtım gerçekleştirmek istiyorsanız da, animasyon ekibimizle ilan dağıtımlarınızı yapıyoruz. Palyaço, kostümlü karakter, tahta bacaklı adam ve maskot gibi animasyon ekibimizle, eğlenceli gösterilerle reklam ve tanıtımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Dilerseniz; dans gösterisi, canlı heykel gösterisi gibi eğlenceli şovlarla da, profesyonel ilan dağıtımlarınızı yapabiliriz.