Yürüyen Reklamlar

Yürüyen reklamlar en çok tercih edilen ve uygun maliyetle geniş kitlelere hitap edebilen reklam tekniklerimizden biridir. Reklam ve tanıtım etkinliklerinizi yapmak için birbirinden etkili birçok reklam hizmeti veriyoruz.

Yürüyen reklamlar; afiş taşıma, billboard taşıma, led ekran taşıma, kostüm giyme, yönlendirme tabelası taşıma, reklam bisikletleri ve reklam römorkları da dahil birçok reklam etkinliğini içinde barındırıyor. Firmanızın veya kurumunuzun kültürüne ve organizasyon konseptine uygun, ulaşmak istediğiniz hedef kitleye hitap edebilen yürüyen reklam tekniklerimizi, profesyonel ekibimizle ve sizlerin tercihi ile belirliyoruz.

Ulaşmak istediğiniz kitleyi ve bölgeyi belirledikten sonra profesyonel ekibimizle reklam ve tanıtım programlarınızı yapıyor ve program boyunca takip ediyoruz. Kısa sürede geri dönüş alabileceğiniz, eğlenceli, keyifli, sıra dışı ve etkili reklam hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Açılış organizasyonu, fuar organizasyonları ve kurumsal organizasyonlar gibi etkinliklerinizi hedef kitlenize duyurmak için, yürüyen reklamlardan faydalanabilirsiniz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege bölgesi ve tüm Türkiye’de yürüyen reklam, profesyonel ilan dağıtımı, reklam römorkları, reklam bisikletleri, sosyal medya reklamları ve tanıtım filmleri hizmetlerimizle sizlerleyiz.

Yürüyen Reklamlar Nasıl Tanıtım Yaparlar?

Yürüyen reklamlar, markanızın, firmanızın ya da kurumunuzun logosu, sloganı veya çeşitli görsellerini taşırlar. Ya da etkinliklerinizle ilgili bilgiler taşıyan görseller de taşıyabilirler. Sizlerin belirlediği bölge, rota ve süre ile reklam ve tanıtım hizmetlerinizi gerçekleştirirler. Reklam rotanızı dilerseniz organizasyonun gerçekleşeceği mekanın yakını, şehrin işlek cadde ve sokakları, trafik, pazar alanı, konser etkinliği, şenlik etkinliklerini yapıldığı alan olarak belirleyebilirsiniz. Dilerseniz yürüyen reklam ekibimizi gruplar halinde ayırabilir ve organize edebiliriz. Dilerseniz de tek bir mekanda yürüyen reklam tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

Yürüyen Reklam Teknikleri

Yürüyen reklamlar ile yaptığımız reklam ve tanıtım aktivitelerimizi, organizasyon konseptine ve kurum kültürünüze uygun bir şekilde planlıyor ve organize ediyor, profesyonel reklam hizmeti veriyoruz. Tanıtımlarınızı birbirinden farklı metotlarla gerçekleştiriyoruz.

  • Sandviç Adam Reklamı: Sandviç adam reklamları, reklam görsellerinin yer alığı billboardları taşıyan yürüyen reklamlardır. Animatörümüz iki billboardun arasında yürüyen reklam olur. Hedef kitleye birebir ulaşır, dikkat çeker.
  • Reklam Bisikletleri: Reklam görsellerinin yer aldığı ve görsellerle kaplanan reklam bisikletleri, trafikte ya da sizin belirlediğiniz bölgede hareket halinde tanıtımlarınızı yapar. Hem çevreci hem de uygun maliyetli yürüyen reklamlardır.
  • Reklam Römorkları: Reklam bisikletleri veya reklam araçları ile yapılabilir. Dev afiş, görsel ya da led panellerin yer aldığı römorklar, araçlarla ya da bisikletlerle taşınır. Geniş kitleye ulaşırlar.
  • Animasyon Reklamları: Renkli ve dikkat çeken kostümleri ile animasyon ekibimiz, firmanızın veya etkinliklerinizin reklamlarını yaparlar. Dilerseniz afiş ve görsel taşıyan palyaço ile, isterseniz yönlendirme tabelası taşıyan maskotlar ile, dilerseniz de renkli kostümleri ile kortej ekimiz, reklam ve tanıtımlarınızı en etkili şekilde yapabilir.