Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu çiftlerin en mutlu günlerinizden biridir ve Trendy Organizasyon bu mutlu gününüzde hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyor. Farklı konseptlerde planladığımız düğün gününüzde, hazırlık aşamasından düğün sonrasında teslim edeceğimiz düğün klibine kadar titizlikle planlıyoruz. Kır konseptli düğün organizasyonlarından kumsal konseptli düğün organizasyonlarına kadar çeşitli konseptlerde düğün eğlenceleri planlıyor ve organize ediyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, bu özel ve mutlu gününüzü büyük bir titizlikle planlıyoruz. Profesyonel, deneyimli ve vizyon sahibi ekibimizle ve kaliteli ekibimizle gerçekleştirdiğimiz düğün organizasyonlarınızı, zevk ve tercihlerinize, katılımcı sayınıza ve organizasyon bütçenize göre profesyonelce organize ediyoruz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonları için firmamızdan organizasyon hizmeti alabilirsiniz.

Düğün Organizasyon Konseptleri

Kır düğünü organizasyonları ve salon düğünü organizasyonuna ek olarak, yaratıcı ekibimizle birlikte trendleri takip ederek çeşitli konseptlerde düğün organizasyonları planlıyor ve organize ediyoruz. Rustik konseptli düğün organizasyonları ve vintage konseptli düğün organizasyonları ile de çiftlerimize özel seçenekler sunuyoruz.

Kır Konseptli Düğün Organizasyonu

Kır konseptli düğünler, özellikle yaz ve bahar aylarında tercih edilen düğün konseptleridir. Kır düğünü organizasyonlarında yeşil alanların hakim olduğu mekanlara pastel tonlarda çiçek ve tül süslemelerle renk katıyoruz.

Salon Düğünü Organizasyonu

Salon düğün organizasyonları yılın her mevsiminde tercih edilebilen düğün organizasyonudur. Kır düğün organizasyonlarına göre daha şık ve ihtişamlı bir şekilde dekore edilebilir.

Yeni trendlere göre metalik ve geometrik objeler, şamdanlar, yürüyüş yolları ve süslemelerle salon düğünlerinizi şık bir şekilde dekore ediyoruz. Organizasyon konseptine uygun tül ve çiçek süslemelerle de mekanın ambiyansını değiştiriyoruz.

Rustik Konseptli Düğün Organizasyonu

Rustik konseptli düğünler, kırsal temaların hakim olduğu yeni nedil düğün konseptleridir. Rustik düğün dekorlarında ahşap ve işlenmemiş kütük malzemeler hakimdir. Trendy Organizasyon ekibi olarak, rustik düğünleriniz de yürüyüş yolları, nikah kürsüsü ve nikah çardağını da işlenmemiş doğal kütüklerden özel olarak tasarlıyoruz. Organizasyon konseptine uygun tül süsleme ve çiçek süslemeler ile de mekanı romantik bir şekilde dekore ediyoruz.

Vintage Konseptli Düğün Organizasyonu

Vintage düğünler retro dekorlarla yapılan, eski dönemleri yaşatan düğün konseptleridir.

Son zamanların en sevilen trendlerinden olan vintage düğün organizasyonlarında, dantel süslemeler, gramafon ve radyo gibi detaylarla alışılmışın dışında sıra dışı ve romantik süslemeler yapıyoruz.

Düğün Organizasyon Hizmetlerimiz