Nostaljik Satıcılar

Nostaljik satıcılar ve sokak satıcıları kiralama hizmeti ile eğlence organizasyonlarınıza renk katmak ve konuklarınıza eğlenceli ve lezzetli sunumlar yapmak için Trendy Organizasyon firması olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu ve piknik organizasyonu gibi eğlence organizasyonlarınıza alternatif etkinlikler olarak sokak satıcıları standlarından ve animasyonlu yiyecek ikramlarından yararlanabilirsiniz. Pamuk şeker, patlamış mısır ( pop corn ), kağıt helva, dondurma, macun, şerbet, limonata gibi lezzetli ikramları, animasyon ekibimizle eğlenceli standlarda yapıyoruz.

Palyaço, kostümlü karakter, şişme palyaço, çizgi film maskotu, tahta bacaklı adam gibi renkli kostüm giymiş olan animatörlerimizle, eğlenceli lezzetler sunuyoruz. Yediden yetmişe herkese hitap eden, organizasyonlarınızı farklı birer etkinliklere dönüştüren sokak satıcıları standlarımızı firmamızdan kiralayabilirsiniz. İzmir, Çeşme, Didim, Aydın, Kuşadası, Bodrum, Muğla, Denizli, Uşak, Balıkesir başta olmak üzere, Ege Bölgesi, Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda, sokak satıcıları ve nostaljik satıcılar hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nostaljik Satıcılar ve Sokak Satıcıları Hizmeti

Gelenek ve göreneklerimizi yaşatmak, yetişkinler için geçmişi yad etmek, çocuklarımızı da gelenek ve göreneklerimizle tanıştırmak için, sokak satıcılarını organizasyonlarınıza getiriyoruz.

Sokak satıcıları, herkesin damak tadına hitap edebilen lezzetleri, sokak başlarında ve eğlence etkinliklerinde, manilerle türkülerle satarlarmış. Yediden yetmişe herkesin ilgisini çeken sokak satıcıları, heyecanla beklenirmiş. Geçmişi yad edip geleneklerimizi yaşatıyoruz, nostaljik satıcılarla ve lezzetli ikramlarla dolu organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Sokak Satıcıları ve Nostaljik Satıcılar Lezzetleri

  • Pamuk Şekerci: Pamuk helva olarak da bilinen pamuk şeker, toz şekerin form değiştirmiş halidir. Özel pamuk şeker makinelerinde organizasyon esnasında yapılır. Konuklara sunulur.
  • Patlamış Mısırcı: Patlamış mısır pop corn olarak da bilinir. Mis gibi kokusu 1 km uzaktan duyulur. Tadı damaklarda kalır. Özel pop corn makinelerinde görsel bir şov ile pişirilir ve keselerde ikram edilir.
  • Macuncu: Osmanlı döneminde şifa amacıyla kullanılan macun şekerlemeleri, eğlence organizasyonlarında ve davetlerde de dağıtılmaya başlanmış. Çeşitli meyve aromalarından yapılan macun, hem lezzeti, hem de sunumuyla organizasyonlarınızda oldukça dikkat çekiyor.
  • Şerbetçi Limonatacı: Meyve aromalarından oluşan şerbet ve sıcak havalarda aranan lezzet olan limonatayı, animasyon ekibimizl, eğlenceli bir şekilde sunuyoruz.
  • Kahveci Güzeli: Düğün organizasyonlarından kına organizasyonlarına, açılış organizasyonlarından şenlik organizasyona kadar her türlü organizasyonda kahveci güzeli standlarımızı tercih edebilirsiniz. Yöresel kostüm giymiş olan sokak satıcılarımız, kumda ve bakırda Türk kahvesi pişirip konuklarınıza ikram ediyorlar. Türk lokumu ve gül suyu ile de gelenek ve göreneklerimizi eğlenceli bir şekilde canlandırıyorlar.