Temel Atma Töreni Organizasyonu

Temel atma töreni organizasyonu; hastane, fabrika, alışveriş merkezi ve iş yeri gibi yapıların inşa edilmesini kutlayan etkinliklerdir. Reklam ve tanıtım etkinliklerine büyük katkı sağlayan organizasyonlardır. Trendy Organizasyon firması olarak, temel atma töreni organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde organize ediyoruz. Alanlarında profesyonel ve deneyimli organizasyon ekibimizle, şık ve ihtişamlı etkinlik planlarınızı yapıyoruz. Temel atma töreni etkinliklerinizde ihtiyaç duyacağınız ekipman ve malzemelerin temini hizmetlerini veriyoruz. Süsleme hizmetleriyle organizasyon mekanlarınızı şık bir şekilde düzenliyoruz. Havai fişek ve pro teknik hizmetlerimizle ihtişamlı temel atma töreni organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz de profesyonel catering hizmeti ile temel atma töreni organizasyonlarınızı kokteylli bir davete dönüştürüyoruz.

Temel Atma Töreni Organizasyonu ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Temel atma töreni organizasyonlarınızda profesyonel ekip ve ekipman hizmeti veriyoruz.

Ekipman Kiralama

Protokol katılımcılarınız için masa, sandalye, sehpa gibi ekipmanları temin ediyoruz. Kokteylli organizasyonlarınız için de bistro masa, protokol konuşmaları için kürsü, ses sistemi ve sahne kiralama hizmeti veriyoruz.

Catering Hizmeti

Organizasyon katılımcılarınıza lezzetli ve şık sunumlar hazırlıyor, kokteylli temel atma töreni organizasyonlarınızı, profesyonel catering ekibimiz ve catering ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Süsleme Hizmetleri

Temel atma töreni organizasyonlarında mekanı özelleştirmenin ve güzelleştirmenin en güzel yolu yürüyüş yolu ve kapı tak süslemelerdir. Kırmızı halı, yürüyüş yolu sütunları ve balon kapı tak süslemelerle konuklarınızı şık bir ortamda karşılıyoruz. Kürsü, sahne gibi platformları da tül, çiçek ve balon süslemelerle özelleştiriyoruz.

Havai Fişek ve Pro Teknik Hizmetler

Temel atma töreni organizasyonlarınıza renk katmak için havai fişek gösterileri, yer volkanı gösterileri ve lazer gösterileri ile profesyonel etkinlikler sunuyoruz. Sis, renkli duman efektleri ve konfeti atımlarıyla da temel atma törenini başlatıyoruz.

Profesyonel Video, Drone ve Fotoğraf Çekimi Hizmeti

Organizasyonlarınızı unutulmaz yapmak, firmanızın veya markanızın reklam ve tanıtımlarını yapmak için, profesyonel fotoğraf, video ve fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz. Drone çekimlerimi ile organizasyonlarınızı havadan kuş bakışı olarak görüntülüyoruz.

Prodüksiyon ekibimiz ile reklam ve tanıtım videolarınızı hazırlıyor ve size özel olarak kurgulayıp montajlıyoruz.

Ajans Hizmetleri

Konuklarınızı profesyonel bir şekilde karşılayıp yönlendirmeleri için prezentabl hostes ve manken temini hizmeti veriyoruz. Kokteyl organizasyonlarınızda ise profesyonel servis elemanı ve garson temini hizmeti veriyoruz.

Dans Gösterileri ve Sahne Gösterileri

Yöresel ve modern dans gruplarıyla dans gösterileri hizmeti veriyoruz. Ünlü müzisyen, sanatçı ve sunucu temini ile de organizasyonlarınıza profesyonellik getiriyoruz.