Tahta Bacaklı Adam

Tahta bacaklı adam gösterisi ; yaklaşık iki metrelik profikler üzerinde dengede durabilen ve çeşitli gösteriler yapan bir animasyon gösterisidir. Tahta bacak adam, uzun adam olarak da bilinir. Eğlence organizasyonlarının vazgeçilmezi, en renkli gösterilerinden biridir.

Tahta bacaklı adam uzun bacaklarıyla yaklaşık üç buçuk metrelik bir boya ulaşır. Renkli kostümleri ve makyajıyla da ilgi çeker. Organizasyonların ilgi odağı olur.

Doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu, sünnet organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinliklerde, tahta bacak gösterisi ile konuklarınızı şaşırtabilir, etkinliklerinizi renkli bir karnavala dönüştürebilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, animasyon ve organizasyon alanında profesyonel olan bir ekiple çalışıyoruz. Eğlence organizasyonlarınızı ve her türlü etkinliklerinizi baştan sona planlıyor ve titizlikle organize ediyoruz. İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, İstanbul gibi Türkiye’nin dört bir yanına profesyonel organizasyon çözümleri getiriyoruz.

Tahta Bacaklı Adam Gösterisi Nasıl Yapılır?

Tahta bacak adam gösterisi, profesyonel bir animatörün, yaklaşık iki metrelik profillerin üzerinde dengede durması ve yürümesiyle yapılan bir animasyon gösterisidir. Kendi boyuyla da üç buçuk metreye kadar çıkabilen tahta adam, uzuna dam olarak da bilinir.

Trendy Organizasyon firması olarak, güvenliği ön planda tutuyor, ekibimizin güvenliğin önem veriyoruz. Tahta bacak gösterisi sırasında, dizlik, dirseklik ve elliklerle maksimum düzeyde güvenlik sağlıyoruz.

Uzun yıllardır tahta bacaklı adam olarak bilinen uzun adam gösterisi, çok eski dönemlerden bu yana tahta profiller yardımıyla yapılıyor. Bizler Trendy organizasyon firması olarak organizasyon hizmetlerimizde teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Daha güvenli ve daha estetik olan mekanik bacaklar kullanarak tahta bacak animasyonu gösterilerimizi yapıyoruz.

Tahta bacak gösterilerimizi, her konseptte organizasyon ve etkinliklerinize uyarlıyoruz. Yaratıcı ve sıra dışı kostümlerimizle, organizasyonların nabzına göre tahta bacak şerbeti veriyoruz. Örneğin; sünnet düğünü organizasyonlarınızda şehzade kostümlü tahta bacaklarımız, sünnet çocuğu sahneye getirilirken ona destek oluyorlar. Düğün organizasyonlarınızda gelin ve damat kostümlü tahta bacak animatörlerimiz, gelin ve damattan önce konuklarınızı sıra dışı bir şekilde karşılıyorlar. Doğum günü organizasyonlarında palyaço kostüm ve makyajlarıyla karşımıza çıkan profesyonel tahta bacak animatörümüz, temalı parti organizasyonlarında da konsepte uygun kostüm ve makyajlarıyla heyecanlı ve keyifli bir gösteri sergiliyor.

Tahta Bacaklı Adam Gösterisi Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Doğum Günü Organizasyonu
  • Piknik Organizasyonu
  • Sünnet Organizasyonu
  • Düğün Organizasyonu
  • Şenlik Organizasyonu
  • Festival Etkinlikleri
  • Belediye ve Ramazan Etkinlikleri

Tahta bacak adam gösterilerinin yanında, dans gösterileri, palyaço gösterileri, şişme palyaço ve kostümlü karakterler, ateş yutan adam gösterilerine de her türlü eğlence organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.