Tanıtım Videoları

Tanıtım videoları çekimi ve video kurgu hizmeti ile sosyal medya reklamlarınızı en iyi şekilde yönetmek ve sizlere unutulmaz bir anı sunmak için çalışıyoruz.

Açılış organizasyonu, fuar organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu gibi kurumsal organizasyonlarınızda, etkinliklerinizde, profesyonel kameramanlarımız ile birlikte profesyonel video çekimleri yapıyoruz. Daha sonra görüntüleri reklam ve tanıtım etkinliklerinize özel olarak kurguluyor ve montajlıyoruz. Web siteleriniz de ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaparak, reklam ve tanıtımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, markanızı ve firmanızı en iyi şekilde temsil ediyor, profesyonel reklam hizmetleri veriyoruz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere video çekimi, fotoğraf çekimi, kameraman temini ve tanıtım videolarınız için, organizasyon desteği sağlıyoruz.

Tanıtım Videoları Nasıl Yapılır?

Tanıtım videoları, etkinlik ve organizasyonlarınızda yapılan çekimlerle yapılabileceği gibi, tanıtım filminizi oluşturmak için özel olarak çekilen video görüntüleriyle de yapılabilir. Önce tanıtım filminizi için bir konsept belirliyoruz. Konsepte uygun çekimler yapıyoruz. Organizasyon mekanına ve sahnelere göre farklı ekipmanlar kullanıyoruz. Örneğin; su altı çekimleri, hareket halindeki görüntüler için aksiyon kameraları ve kuş bakışı görüntü almak için de drone çekimleri kullanıyoruz.

Video çekimlerinden sonra ise video görüntüler, kurgu ve montaj yapılmak üzere prodüksiyon ekibimize gidiyor. Tanıtımınızın yapılacağı konsept ve video da kullanılacak içerik belirleniyor. Ardından tanıtım videolarınız, reklam ve tanıtımda kullanmak üzere ortaya çıkıyor.

Tanıtım Videoları ve Video Klipler

Kurgulanmış ve montajlanmış videoları, yalnızca tanıtım ve reklam amacıyla kullanmıyoruz. Kurumsal amaçlar dışında da, bireysel olarak tanıtım filmlerinizin çekimi yapıyor ve bu anlarınızı ömür boyu unutulmaz kılıyoruz.

Evlenme teklifi organizasyonlarında, çiftlerimizin bu özel günlerini video klip haline getirip onlara sunuyoruz. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonu boyunca çekilen video görüntülerinizi, seçtiğiniz özel bir müzik fonuyla birlikte klip haline getiriyoruz. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevdiklerinizle paylaşabiliyor, dahası bu özel günü özel bir video kliple unutulmaz kılabiliyorsunuz.

Düğün organizasyonları ise, video kliplerini en çok kullandığımız eğlence organizasyonlarından. Çekim ekibimiz ve prodüksiyon ekibimiz, düğün organizasyonundan önceki hazırlıklardan başlayarak düğün organizasyonunun sonuna kadar video çekimlerinizi yapıyor. Düğün eğlencesi boyunca elde ettiği önemli anları da kurgulayıp montajlayan prodüksiyon ekibimiz, düğün klibinizi hazırlıyor.

Sürpriz doğum günü organizasyonlarında da, video klipler hazırlıyoruz. Sevdiğiniz kişiye, aile üyelerinize veya arkadaşlarınıza yapacağınız sürpriz doğum günü organizasyonu için, sevdiklerinizin mesajları ve görüntüleriyle videolar çekiyoruz. Sürpriz organizasyona uygun şekilde onları kurguluyor ve montajlıyoruz.