Işıklı Balonlar

Işıklı balonlar; içlerinde led ışık bulunan uçan balonlardır. Hem gösteri amacıyla eğlence organizasyonlarında, hem organizasyon mekanını süslemede, hem de fotoğraf çekimlerinde renkli bir aksesuar olarak çok sık tercih edilirler.

Işıklı balonlar, ledli balon ve ışıklı uçan balon olarak da bilinirler. Her türlü eğlence organizasyonunda ve etkinliklerde, ledli uçan balonlar kullanmaktayız.

Düğün organizasyonu, kına organizasyonu, nişan organizasyonu, doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, konser etkinlikleri ve fotoğraf çekimi organizasyonlarında ışıklı uçan balon temini hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla organizasyonlarınızı renklendiriyor, zenginleştiriyoruz. Trendy Organizasyon firması olarak organizasyon sektöründe, çığır açıyor, eğlence organizasyonlarınıza farklılık getiriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için ışıklı uçan balon ve ledli balon temini hizmeti veriyoruz.

Işıklı Balonlar Nedir, Nasıl Yapılır?

Işıklı balon; uçan balonların led ışıklı olarak tasarlanmasıdır.

Standart 12 inç balonları ya da dilediğiniz boyutta balonları helyum gazıyla doldurarak içlerine farklı renklerde led ışık yerleştiriyoruz. Uçlarına rafya ipler bağlayarak ledli balonlarımızı hazır hale getiriyoruz.

Ledli Balonlar Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Kullanılır?

Düğün organizasyonu; ledli balonların en çok tercih edildiği etkinliklerdir. Organizasyon mekanını süslemek ve organizasyona renk katmak için ledli uçan balonlar kullanabilirsiniz. Nikah masasının bulunduğu alanı, sahneyi uçan balonlarla süsleyebilir, rengarenk ve sıra dışı bir konsept yaratabilirsiniz. Ayrıca, düğün organizasyonlarınızda ışıklı uçan balonları bir aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Nikah merasimi sırasında her çiftten farklı olarak, çiçek atmak yerine uçan balonları gökyüzüne bırakarak, konuklarınıza ilgi çekici bir gösteri yapabilirsiniz.

Evlilik teklifi organizasyonları da, ledli balonların çok sık kullanıldığı etkinliklerdir. Hem süsleme hem de gösteri amacıyla ledli uçan balonlarla romantik bir evlenme teklifi organizasyonu planlayabilir, sevdiğinize hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Doğum günü organizasyonu da, ledli uçan balonların en çok yakıştığı eğlence organizasyonlarıdır. Pasta kesimi sırasında, ya da eğlencenin en yoğun olduğu anlarda ledli uçan balonları gökyüzüne bırakarak, keyifli bir gösteri gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraf çekimi organizasyonları, ışıklı uçan balonların en çok kullanıldığı etkinliklerdendir. Doğum günü fotoğrafı çekimi, düğün organizasyonu öncesi fotoğraf çekimleri, save the date çekimleri, gelin damat çekimleri gibi organizasyonlarda, ledli balonlarla şık bir aksesuar oluşturuyoruz. Işığın daha net görülmesi için genellikle beyaz renkte balonlar kullanıyoruz. Balonların içerisindeki ledleri kırmızı, mavi ve beyaz renklerde tercih edebiliyorsunuz.