Çiçek Süsleme

Çiçek süsleme; organizasyon mekanlarını güzelleştiren en güzel ve en estetik süsleme tekniğidir.

Düğün organizasyonlarında nikah masası ve yürüyüş yolu süsleme, kurumsal organizasyonlarda kürsü süsleme, mezuniyet organizasyonlarında sahne süsleme gibi hizmetlerimizle, organizasyon mekanlarınızı özelleştiriyoruz.

Çiçek süslemelerin yanında balon süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme ve özel dekorlarla süsleme tekniklerimizle de göze hitap eden organizasyon mekanları tasarlıyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, uzun yıllardır, her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel, tecrübeli, alanlarında uzman ve vizyon sahibi bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Organizasyon mekanlarınıza estetik bir görünüm, görsel bir şıklık katıyoruz.

İzmir, Çeşme, Bodrum, Kuşadası, Marmaris, Didim, Muğla, Aydın, Denizli, Afyon, Uşak ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyon ve etkinliklerinizde, tül, kumaş, balon ve çiçek süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çiçek Süsleme Nasıl Yapılır?

Yaptığımız çiçek süslemelerimizi, organizasyon konseptine, organizasyon mekanına ve organizasyonda kullanılan hakim renklere göre belirliyoruz.

Mevsim çiçekleriyle uyumlu tül ve kumaş süslemelerle, şık çiçek aranjmanı yapıyoruz. Özel dekorlarla, objelerle ve balon süslemelerle de çiçek aranjmanlarını destekliyoruz.

Yürüyüş Yolu Süsleme

Düğün organizasyonu, mezuniyet organizasyonu, açılış organizasyonu ve kurumsal organizasyon gibi etkinliklerde yürüyüş yolu tasarlıyoruz. Kırmızı halı ile oluşturduğumuz yürüyüş yolunda beyaz sütunlar ve yürüyüş yolları kullanıyoruz. Konsepte uygun renklerde gerbera ve lavanta gibi çiçek süslemelerle organizasyon mekanına şık ve ihtişamlı bir hava katıyoruz.

Kumsalda evlenme teklifi ve kumsalda düğün organizasyonu gibi etkinliklerde ise, deniz ve kumsal konseptli çiçek süslemeler ve saman rafyalarla mekanlarınızı özelleştiriyoruz.

Nikah Masası ve Kürsü Süsleme

Nikah masası, kürsü ve masa süslemelerde de çeşitli çiçek süslemeler kullanıyoruz. Nikah organizasyonu ve düğün organizasyonlarında krem, toz pembe tonlarında ekvator ve Hollanda gülleri kullanıyoruz. Açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu gibi kurumsal etkinliklerde de kürsü süslemeleri çiçek ve tül süslemeler ile gerçekleştiriyoruz.

Masa ve Sandalye Süsleme

Düğün organizasyonu, nişan organizasyonu ve kokteylli davet organizasyonu gibi etkinliklerde, masa ve sandalyelerde çiçek süslemeler kullanıyoruz. Şamdanları çiçek süslemeler ile estetik bir şekilde masalarda sunuyoruz. Sandalyelerde de lavanta gibi hoş kokulu ve görselliği ön planda olan çiçek süslemeler tercih ediyoruz.

Sahne Süsleme

Festival organizasyonu, şenlik organizasyonu ve konser etkinlikleri gibi organizasyonlarda da, sahne görünümünü ön planda tutmak için, çiçek ve tül süslemeler yapıyoruz. Yer volkanı, ışık şelalesi gibi pro teknik efektlerle de sahne görünümlerini özelleştiriyoruz.