Konfeti Atımı

Konfeti atımı; eğlence organizasyonlarında kutlama anında gerçekleştirilen bir renkli kağıt yağmuru gösterisidir. Organizasyonların temposunu yükselten ve enerjisini artıran eğlenceli bir gösteridir.

Düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, açılış organizasyonu ve konser etkinlikleri gibi organizasyonlarda konfeti gösterisi gerçekleştirebilirsiniz.

Konfeti gösterisi 2 şekilde gerçekleştirilebilir. El konfetisi ve gazlı konfeti makineleri ile. El konfetisi daha küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir konfeti gösterisidir. Gazlı konfeti makinesi ise profesyonel bir pro teknik üründür. Daha büyük çaplı organizasyonlarda tercih edilir.

Organizasyonlarınızı sıra dışı yapmak, etkinliklerinize heyecan katmak ve kutlamalarınızı daha ilgi çekici hale getirmek için konfeti gösterisi yapabilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak her türlü organizasyonlarınızda ve eğlence etkinliklerinizde, profesyonel konfeti atımı hizmeti veriyoruz. Organizasyonlarınıza renk katmak için firmamızdan konfeti hizmeti alabilir, yer volkanı gösterisi, havai fişek gösterisi, lazer gösterisi ve ışıklı balon temini gibi diğer pro teknik hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İzmir, Çeşme, Kuşadası, Didim, Marmaris, Fethiye, Muğla, Aydın, Denizli, Uşak, Afyon, Balıkesir ve Türkiye’nin her yerinde profesyonel konfeti hizmeti veriyoruz.

Konfeti Atımı Nedir, Konfeti Gösterisi Nasıl Yapılır?

Konfeti atımı; bir mekanizma içinde bulunan renkli kağıtların basınç yardımıyla havaya püskürtülmesiyle yapılır. Havaya atılan konfetilerin renkleri, boyutları ve miktarı isteğe göre ayarlanabilir. Ayrıca organizasyon mekanına göre de kağıtların püskürtüldüğü mesafe de tercihe göre belirlenebilir.

Konfeti Çeşitleri Nelerdir?

Konfeti gösterisi, renkli kağıtların havaya püskürtülmesiyle yapılan eğlenceli ve dikkat çekici bir gösteridir. Trendy Organizasyon firması olarak 2 şekilde konfeti atışı yapıyoruz : El konfetisi ve gazlı konfeti makinesi yardımıyla.

El konfetisi; kartondan yapılan bir mekanizma ile atılır. Karton mekanizma saat yönünde ters çevrilir. Karton mekanizmanın içerisinde bulunan renkli kağıtlar, basıncın etkisiyle havaya püskürtülür. Evlilik teklifi organizasyonu, sürpriz doğum günü organizasyonu gibi daha küçük çaplı organizasyonlarda, daha uygun maliyetli olduğu için el konfetisini tercih edebilirsiniz.

Gazlı konfeti; içerisinde karbondioksit gazı bulunan pro teknik bir makine yardımıyla yapılan konfeti gösterisidir. Makinenin içerisine istenilen miktarda renkli kağıtlar yerleştirilir. Karbondioksit gazının basıncıyla da renkli kağıtlar havaya püskürtülür. Renkli kağıt yağmuru gerçekleşmiş olur. Gazlı konfeti makinesi ile yapılan konfeti gösterisi daha profesyonel organizasyonlarda tercih edilir. Kağıt miktarı ayarlanabilir, istenilen renklerde kağıtlar seçilebilir. Hatta dilerseniz kağıtların üzerine özel notlar da yazabilirsiniz.

Eğlence mekanlarının açılış organizasyonlarında, konser etkinliklerinde, maçlarda konfeti gösterisi ile eğlenceli bir gösteri gerçekleştirebilirsiniz. Büyük çaplı organizasyonlarınızda, birden fazla gazlı konfeti makinesi ile etkinliklerinizi daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.