Gündüz Havai Fişek Gösterileri

Gündüz havai fişek gösterisi; gün batımından önce gerçekleştirilen havai fişek gösterileridir. Gündüz gerçekleştirilen havai fişek gösterileri, daha renkli bir gösteri olur. Gösteride ses ön plandadır.

Temel atma töreni organizasyonu, açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi eğlence organizasyonlarınızda profesyonel havai fişek gösterisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, pro teknik gösteriler alanında eğitimli, uzman ve deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kaliteli ekipmanlarımızla profesyonel havai fişek gösterisi ve pro teknik hizmetler veriyoruz.

Gündüz vaktinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda da, özel havai fişekler ile gökyüzünü renklendiriyor, organizasyonlarınızın ihtişamını artırıyoruz.

İzmir, Çeşme, Didim, Kuşadası, Marmaris, Fethiye, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, afyon, Balıkesir, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde havai fişek gösterisi, gündüz havai fişek gösterisi ve pro teknik gösteri hizmetleri veriyoruz.

Gündüz Havai Fişek Gösterisi Nedir?

Gündüz havai fişek gösteriler, gündüz vaktinde yapılan, renkli ve sesli havai fişek gösterileridir. Havai fişek gösterileri genellikle akşam vakitlerinde tercih edilir.Gündüz havai fişeklerinde kullanılan renk pigmentleri mavi, mor, gümüş, sarı gibi renklerde olabilir.

Gündüz Havai Fişek Gösterileri Nasıl Yapılır?

Havai fişek gösterilerinden önce, havai fişek atışını gerçekleştirecek olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı mekan ve çevresinde bir keşfe çıkarlar. Organizasyon mekanının çevresinde, yanıcı maddeler, yakıcı maddeler ve orman olmadığından emin olurlar. Yetkili kurumlardan izin alırlar. Ayrıca atış yapacak kişinin de ateşleyici yeterlilik belgesine sahip olması gerekir.

Mekan keşfi ve izin aşamalarından sonra, havai fişek hazırlıkları başlar. Ateşleme işlemini yapacak uzman ekibimiz, maske ve tulum gibi eksiksiz ve tam kostüm ve aksesuarlarıyla havai fişek gösterisine başlar.

Organizasyon mekanı ile havai fişek atışının yapılacağı alan arasında en az 75 ile 200 metre mesafe olmalıdır. Elektronik ateşleme ile gündüz havai fişek gösterisi başlar. 3 dakika ile 10 dakika arasında değişen bir gökyüzü gösterisi başlar.

Gündüz Havai Fişek Gösterisi Çeşitleri

Gündüz havai fişek gösterileri 2 şekilde gerçekleşir : Gök bombası havai fişekler ve batarya havai fişekler ile.

Gök bombası havai fişekler gerçek havai fişek gösterileri olarak da bilinir. Gök bombasının çapının büyüklüğüne göre gökyüzünde bıraktığı etki alanı belirlenir.

Batarya havai fişekler hazır kutulu havai fişek olarak da bilinir. 16 atar ve 50 atar gibi atış sayıları belirlenen havai fişek sistemleridir. Raw cake havai fişek, en çok bilinen ve tercih edilen hazır kutulu havai fişektir. Gündüz havai fişek gösterilerinde çok fazla tercih edilen raw cake, ateşlendiğinde gökyüzünde yelpaze efekti oluşturur. İstenilen renklerde tercih edilebilir.