Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonu ile her yaşa uygun farklı konseptlerde etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Herkesin, yılda en az bir kere kendini özel hissedeceği, çok mutlu olmak istediği günler vardır. Herkes o özel günde dilediğince eğlenmeyi, sevdikleriyle bir arada olmayı ister. Bizler de Trendy Organizasyon firması olarak doğum günü organizasyonlarımızın üzerinde ayrı bir titizlikle çalışıyoruz.

Hem çocuklar için hem de yetişkinler için doğum günü organizasyonları planlıyor ve organize ediyoruz. Çocuklar için palyaçolar ve maskotlarla, şişme oyun parkurlarıyla adeta karnaval alanına dönüştürdüğümüz organizasyonlar planlıyor, çocuklarımızın bu özel günlerinde, gönüllerince eğlenebilmelerini sağlıyoruz. İzmir, Çeşme, Bodrum, Kuşadası, Marmaris, Didim ve Türkiye’nin her yerinde doğum günü organizasyonu gerçekleştiriyor, organizasyon hizmetleri veriyoruz. Profesyonel bir ekiple, kaliteli ekipmanlarımızla doğum günü organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Hem çocuk doğum günlerini, hem de yetişkin doğum günlerini, farklı konseptler de ve temalarda gerçekleştiriyoruz.

Çocuk Doğum Günü Organizasyonu

Animasyonlu Doğum Günü Organizasyonları

Her yaş grubu çocuk için çeşitli doğum günü organizasyonları planlıyor ve organize ediyoruz. Tercihlerinize ve organizasyon bütçenize göre, bir tane palyaço ile de büyük bir animasyon kadrosu ile de çocuk doğum günlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

Firmamız bünyesinde animasyon eğitimi verdiğimiz palyaçolarımız ve diğer animatörlerimiz, çocuk doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmezi. Palyaçolara ek olarak kostümlü karakterlerimiz, Superman, Spiderman, Batman, Kovboy, Elsa, Anna, Tinkerbell, Pamuk Prenses, Cinderella gibi çizgi film ve masal kahramanları olarak da organizasyonlarınıza konuk olabiliyor.

Animasyon ekibimiz, çocuklarla birlikte yüz boyama, sosis balon gibi animasyon etkinlikleri yapıyor. Ayrıca halat çekme oyunu, çuval yarışı, sandalye kapmaca gibi oyunlarla da yaş grubuna uygun oyun ve yarışmalar düzenliyorlar.

Survivor Konseptli Doğum Günü Organizasyonu

Çocukların yaş gruplarına göre çeşitlendirdiğimiz survivor parkurları ile çocukları maceraya ve yarışmaya davet ediyoruz. 6 ile 10 yaş grubu arasında değişebilen survivor parkurlarımız atlama, zıplama, sürünme, dengede durma gibi aşamalardan oluşuyor. İki ayrı takıma ayrılan yarışmacılar, parkurları en hızlı şekilde bitirmeye çalışıyorlar.

Survivor parkurları ile gerçekleştirdiğimiz çocuk doğum günlerinde, bir survivor sunucusu ve en az 4 adet de sivil animatörümüzü görev alıyor. Yarışmacılar takım gömleklerini giyiyorlar. Yarışmanın sonunda ise kazanan takıma ödüller ve hediyeler sunuluyor. Gerçeğini aratmayacak, eğlenceli ve macera dolu bir doğum günü konsepti.

Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Temalı doğum günü organizasyonları, çocuklarınızın en sevdiği çizgi roman, film veya masal kahramanlarına göre uyarlanabiliyor. Ya da çeşitli uluslararası kültürlerin karışımı olan aktivite ve temalarla.

Örneğin; Star Wars seven çocuklarımız için, pastadan tabaklara, balon süslemelerden karşılama afişlerine kadar her yerde Star Wars teması ve karakterleri kullanıyoruz. Hatta doğum günü şekerlemelerini ve şekerleme masasını da, Star Wars’un ışın kılıçlarıyla ve karakter temalarıyla donatıyoruz. Ya da Elsa seven küçük çocuklarımız için de Elsa kostümlü karakterlerimiz, doğum günü çocuğumuzun yanında yer alıyorlar. Pasta, sweet table, hediyeler, karşılama dekotası gibi detaylarda da Elsa karakterimiz yer alıyor.

Ayrıca doğum günü Ekim ayının sonlarına denk gelen ve Cadılar Bayramı kültürünü seven çocuklarımız için Halloween temalı doğum günü organizasyonları planlıyoruz. Profesyonel animatörlerimiz doğum günü çocuğuna ve arkadaşlarına birbirinden ilginç makyajlar yapıyor. Kostümler yarışıyor. Mekanın dekorasyonu ise nefes kesiyor.

Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu Konseptleri

Yetişkinler için de, sürpriz ve iddialı doğum günü konseptleri gerçekleştiriyoruz.

Teknede Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Sevdiğiniz kişiye, eş adayınıza veya eşinize tıpkı evlenme teklifi organizasyonlarımızda olduğu gibi romantik doğum günü sürprizi hazırlıyoruz. Tekneyi sevdiğiniz kişinin fotoğraflarıyla romantik bir şekilde süslüyoruz. Müzikle, mum ışıklarıyla, şampanyayla ve havai fişek gösterileri ile de sürpriz doğum günü organizasyonunuzu zenginleştiriyoruz.

Dilerseniz arkadaşınıza veya ailenize de teknede sürpriz bir doğum günü organizasyonu hazırlayabilirsiniz. Kalabalık arkadaş grubunuzun veya aile üyelerinizin de yer aldığı eğlenceli bir tekne turu ile bu özel günü unutulmaz kılabilirsiniz.

Kumsalda Doğum Günü Kutlaması

Kumsalda veya iskelede de sevdiğiniz kişiye romantik bir doğum günü sürprizi hazırlayabilirsiniz. Romantik detaylarla süslediğimiz kumsal veya iskelede romantik bir akşam yemeği organizasyonu planlıyoruz. Tıpkı evlenme teklifi organizasyonlarında olduğu gibi doğum günü kutlamalarında da havai fişek ve pro teknik gösterilerimizden yararlanabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize de kumsalda unutamayacağı sürpriz bir organizasyon hazırlıyoruz. Kumsalı veya iskeleyi, bistro masalar, puflar ve minderler ile, parti ortamına hazır hale getiriyoruz. Deniz ve kumsal temalı süslemelerle mekanı özelleştiriyoruz. Müzik, havai fişek gösterileri ve çeşitli ikramlarımızla kumsalı, eğlence mekanlarını aratmayacak hale getiriyoruz.

Kumsalda sürpriz doğum günü organizasyonları ile, sevdiklerinizi şaşırtabilir, sıra dışı doğum günü organizasyonlarına imza atabilirsiniz.

Tüm bu konsept doğum günü organizasyonlarına ek olarak, doğum günü organizasyonlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti de firmamızdan temin edebilirsiniz. Palyaço temini, sihirbaz temini, balon süsleme, tekne kiralama, ekipman temini gibi hizmetler için de, firmamızdan organizasyon desteği alabilirsiniz.