Bisiklet Gösterisi

Bisiklet gösterisi ; alanlarında uzman bisikletçiler tarafından yapılan akrobatik gösterilerdir. Atlama, zıplama gibi hareketlerle izleyenleri hayrete düşüren bisikletçiler, eğlence organizasyonlarınızın en sıra dışı etkinliklerini gerçekleştiriyor. Alanlarında uzman olan bisikletçilerimizle; festival organizasyonu, şenlik organizasyonu, milli bayram kutlamaları, belediye etkinlikleri gibi eğlence organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, uzun yıllardır organizasyon ve animasyon sektöründe yer alıyoruz. Her organizasyon konseptine uygun etkinlikler geliştiriyor ve profesyonelce organize ediyoruz. Organizasyon ve etkinliklerinizde, profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin her yerine organizasyon hizmetleri sağlıyoruz. Eğlence organizasyonları ve büyük çaplı etkinliklerinizde bisiklet gösterisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bisiklet Gösterisi Nedir, Nasıl Yapılır?

Bisiklet gösterisi; profesyonel sporcu bisikletleriyle yapılan akrobasi gösterileridir. Profesyonel ve deneyimli bisikletçiler tarafından yapılır. Bisikletçiler, sahnede ya da parkurda, bisiklet üzerinde çeşitli akrobasi hareketleri sergilerler. Bisikletle atlama, tek tekerlek üzerinde bisiklet sürme ve atlama, denge kurma gibi zorlu hareketler sergilerler.

Sahnede yapılan bisiklet gösterileri dışında, bazı etkinlik ve organizasyonlarda da, parkurlarda bisiklet yarışı şeklinde bir bisiklet gösterisi yapıyoruz. Çevre günü ve haftası etkinliklerinde, milli bayram kutlamalarında ve özel gün ve haftalarda, uzun bisiklet parkurlarında gerçekleştirdiğimiz etkinlik ve gösterilerimizden yararlanabilirsiniz.

İzleyenleri hayrete düşüren, nefes kesen, heyecanlandıran ama çok eğlendiren bir akrobasi gösterisidir.

Bisiklet gösterileri, yalnızca profesyonel bisikletçiler tarafından yapılmalıdır. Eğitimli, uzman ve tecrübeli olmayan kişilerin, herkesin güvenliği açısından etkinliklerde yer almasına izin vermiyoruz.

Profesyonel bisikletçilerimiz gösterirlini yaparken, güvenlik önlemlerimizi de maksimum düzeyde tutuyoruz.

Bisiklet Gösterisi Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

  • Milli Bayram Kutlamaları: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 29 ekim Cumhuriyet Bayramı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi milli bayram kutlamalarında, bisiklet gösterileri ile izleyenleri hayrete dönüştürebilirsiniz. Sahne bisiklet gösterileri ya da parkur bisiklet yarışları, hem sıra dışı bir etkinlik sergileyebilir, hem de spora teşviği destekleyebilirsiniz.
  • Açılış Organizasyonları: Büyük mağaza açılışları, alışveriş merkezi etkinlikleri, eğlence kulübü ve merkezi açılışları gibi büyük çaplı açılış organizasyonlarında bisiklet gösterileri ile renkli bir etkinlik takvimi hazırlayabilirsiniz.
  • Sürpriz Organizasyonlar: Evlenme teklifi organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi sürpriz organizasyonlarda, bisiklet gösterileri ile şaşırtıcı etkinlikler hazırlayabilirsiniz. Organizasyon mekanını bir anda çevreleyen bisikletçiler ve yaptıkları akrobasi gösterilerle, sürpriz yapacağınız kişiyi hayrete düşürebilir, ona unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Dans gösterileri, tahta bacak adam animasyonu, ateş yutan adam gösterisi, jonglör gösterisi gibi animasyon ve sahne gösterilerimize de etkinliklerinizde yer verebilirsiniz.