Işık Şelalesi

Işık şelalesi; eğlence organizasyonlarında ve sahne gösterilerinde kullanılan pro teknik bir üründür. Hem pro teknik ürün olan yer volkanları ile hem de led ışık sistemleriyle, şelale efekti veren bir görüntü oluşturulur.

Düğün organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, kına organizasyonu ve nişan organizasyonunda hem sahnenin arkasında bir fon gibi, hem de gelin damat masasının arkasında kullanılabilir. Konser etkinlikleri, şenlik organizasyonu ve mezuniyet organizasyonu gibi sahne etkinliklerinde de, sahne efekti ve hareketli bir sahne fonu olarak ışık şelaleleri gösterilerimizden yararlanabilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak pro teknik ve teknik efekt ve gösteri alanında uzmanlaşmış, profesyonel ve tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kaliteli ekipmanlar ve pro teknik ürünler kullanarak organizasyonlarınızı renklendiriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz eğlence organizasyonlarınız ve her türlü etkinliklerinizde, firmamızdan ışık şelalesi ve her türlü pro teknik ürün ve hizmet desteği alabilirsiniz.

Işık Şelalesi Nedir?

Işık şelalesi; şelale efekti veren pro teknik sistemlerdir. Işık şelalesinde, yanıp sönen bir ışık vardır. Aşağıya doğru akan bir su efekti verir. Hem pro teknik ürünlerle hem de ışıklandırma sistemleriyle ışık şelaleleri oluşturulur.

Işık Şelalesi Efekti Nasıl Yapılır?

Organizasyon mekanlarında ışık şelaleleri efektini vermek için, 2 farklı sistem kullanıyoruz. Hem pro teknik aygıt ve ürünlerle sahne gösterileri yapıyoruz. Hem de profesyonel ışıklandırma sistemleriyle sahne efektlerinizi ve sahne görsellerinizi yapıyoruz.

Pro Teknik Ürünlerle Yapılan Işık Şelaleleri Efekti

Pro teknik ürünlerle gerçekleştirdiğimiz ışık şelaleleri efektlerinde, her türlü organizasyonda kullandığımız yer volkanlarına benzer bir sistem kullanıyoruz. Genellikle sahnede kullandığımız bu tür ışık şelalelerinde, sahnenin üst bölümünde bir düzenek hazırlıyoruz. Metal ayaklıklara sabitlediğimiz ve elektronik olarak programladığımız konik yer volkanlarını da sahnenin üst kısmında aşağıya bakacak şekilde sabitliyoruz. Organizasyonun en önemli anlarında da uzaktan kumanda ile elektronik olarak ateşliyoruz. Yere doğru akan bir ateş ile anlık bir kıvılcım gösterisi başlatıyoruz. Örneğin; düğün organizasyonlarında ve nikah organizasyonlarında, nikah seremonisi sırasında, pasta kesimi anında anlık ışık şelaleleri efektleriyle organizasyonu daha ihtişamlı hale getiriyoruz. Ya da mezuniyet organizasyonlarında, her sınıf diplomasını almak için sahneye çıktığında ışık şelaleleri gösterilerini başlatıyoruz.

Profesyonel Işık Sistemleriyle Yapılan Işık Şelaleleri

Pro teknik ürünlerin dışında, profesyonel ışık sistemleriyle de sahnelerinizi renklendiriyoruz. Sahnenin üst kısmını led ışıklarla süslüyoruz. Özel olarak programlanmış led ışık sistemlerini yere doğru akan bir soğuk ateş efekti gibi gösteriyoruz.

Pro teknik efektlere göre ışık sistemleriyle yapılan ışık şelaleleri, daha uzun süre dayanır ve organizasyonun sonuna kadar güzel bir fotoğraf fonu oluşturabilir.