Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu; mağaza, alışveriş merkezi, okul, eğlence kulübü gibi açılışlarda gerçekleştirdiğimiz aktiviteler ve etkinlikler bütünüdür. Trendy Organizasyon firması olarak, hem küçük çaplı hem de büyük çaplı açılış organizasyonlarınıza uygun aktivite ve etkinlikler belirliyoruz. Her bir detayı titizlikle planlayarak, açılışlarınızı profesyonelce organize ediyoruz. Yalnızca aktivite ve etkinliklerle değil, açılış organizasyonlarınız için gerekli olan ekipman, teknik hizmet ve süsleme için de profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz ufak ve büyük çaplı açılış organizasyonlarınız için organizasyon planlama ve yönetimi, ekipman kiralama, reklam ve tanıtım hizmetleri, fotoğraf ve video çekimi, süsleme hizmetleri, catering hizmeti, animasyon hizmeti gibi ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti Trendy Organizasyon firması olarak temin ediyoruz.

Açılış Organizasyonu Çeşitleri

Açılış organizasyonlarınızı farklı konseptlerde planlıyor ve organize ediyoruz. Kokteylli, animasyonlu, protokollü ve karma açılış organizasyonlarından birini seçerek, organizasyon konseptinizi belirleyebilirsiniz.

Animasyonlu Açılış Organizasyonu

Animasyonlu açılış organizasyonları, animasyon aktivitelerinin ve profesyonel animatörlerin yer aldığı açılış organizasyonlarıdır.

Bu tür organizasyonlarda; palyaço, çizgi film veya Disneyland kostümlü karakterleri, şişme palyaço, pelüş maskot, tahta bacak, skyrunner gibi profesyonel animatörler görevlendiriyoruz.

Eğlenceli kostümleri, renkli makyajları ve sevimli dansları ile açılışlarınızda dikkat çeken animasyon ekibimiz, böylece markanıza veya firmanıza da büyük ilgi toplar. İlan ve broşür dağıtımı yaparlar. Profesyonel açılış sunucumuz ise açılışa özel kampanyalarınızı hedef kitlenize duyurur.

Kokteylli Açılış Organizasyonu

Kokteyl ikramlarıyla yapılan davetli açılış organizasyonlarıdır. Davetlileriniz için bistro masalar kurulur. Catering ekibimiz, lezzetli ve şık kokteyl menüleri ve ikramları ile davetlilerinize sunumlar yaparlar.

Kokteylli açılış organizasyonlarınızı, trio müzik grubu temini hizmetimizle daha şık ve renkli hale getiriyoruz. Davetlileriniz içeceklerini yudumlarken, trio grubumuzun kaliteli müziği eşliğinde, açılış organizasyonunuza dahil olacaklar.

Protokollü Açılış Organizasyonu

Devlet ileri gelenlerinin ve devlet üst düzey yetkililerinin katılımcı olduğu açılış organizasyonlarıdır. Büyük bir titizlikle organize edilmesi gereken organizasyon konseptidir.

Protokol ağırlama bilgisine ve tecrübesine sahip ekibimizle protokol için kırmızı halı, loca, sehpa, kürsü, masa ve sandalye gibi ekipmanlar sağlıyoruz. Profesyonel açılış sunucumuzla da protokollü açılış organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde yürütüyoruz.

Karma Açılış Organizasyonları

Animasyonlu, protokollü ve kokteylli açılış organizasyonlarının bir arada yapıldığı daha büyük çaplı organizasyonlardır. Animasyon ekibi ile reklam ve tanıtım etkinlikleri de bu tür organizasyonlara dahildir.

Açılış organizasyonlarınız için, ses sistemi kiralama, bisto masa kiralama, balon süsleme, tül süsleme gibi gibi hizmetler ve daha fazlası için de firmamızdan destek alabilirsiniz.