Sosis Balon Katlama

Sosis balon, ince, uzun ve renkli balonlardır. Sosis balonlar, animasyon alanında hem aktivite olarak hem de süsleme aracı olarak çok sık tercih edilir. Sosis balon katlama da, sosis balonlara çeşitli şekiller verilmesi aktivitesidir. Animasyon denilince ilk akla gelen eğlenceli aktivitelerden biridir. Çocukların gelişimi açısından da yararlı olan balon katlama aktivitesi, organizasyonlarda eğitici atölyeler olarak kurulabilir.

Trendy Organizasyon firması olarak, profesyonel animasyon kadromuz ile eğlence organizasyonlarınızda kaliteli bir hizmet veriyoruz. İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de de balon katlama, yüz boyama, tişört boyama, kum boyama gibi animasyon hizmetleri veriyoruz.

Sosis Balon Nedir, Sosis Balon Katlama Nasıl Yapılır?

Sosis balon, ince, uzun ve renkli animasyon balonlarıdır. Balon katlama ile sosis balonlara çeşitli şekiller verilir.

Sosis balonlara şekil verebilmek için balon pompası kullanılır. Profesyonel animatörler tarafından, katlama ve düğüm yöntemleriyle kılıç, köpek, kalp, kuş, şapka gibi farklı şekiller verilir. Hem aktivite olarak yapılır, çocuklara eğitici ve eğlendirici bir animasyon gösterisi yapılır. Hem de sosis balonlara çeşitli şekiller verilerek organizasyon mekanı süslenir.

Sosis Balon Katlama Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

    • Doğum Günü Organizasyonu : Çocuk doğum günü organizasyonlarında palyaço ve kostümlü karakterlerimiz sosis balon aktivitesi yaparlar. Her bir animatör, ortalama 15 çocuk için, balon katlama standlarında sosis balonlarla şekiller yapar.
    • Açılış Organizasyonu : Markaların ve firmaların açılış organizasyonları, ürün lansmanları gibi reklam ve tanıtım etkinliklerinde, palyaço, maskot ve kostümlü karakter gibi animasyon ekibimiz ile balon katlama standları kuruyoruz. Çocuklar için eğlenceli ve dikkat çekici olan animasyon etkinliklerimizle birlikte, açılış organizasyonlarınızda daha fazla kişiye hitap etmenizi sağlıyoruz.
    • Özel Gün ve Hafta Etkinlikleri : 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi milli bayramlarda, dini bayramlarda ve özel hafta kutlamalarında, sosis standlarında yaptığımız balon katlama etkinliklerinden yararlanabilirsiniz.
    • Şenlik Organizasyonu : Okul şenlikleri ve belediye şenlikleri gibi şenlik ve festival etkinliklerinde de, çocuklara güzel ve eğlenceli bir hediye sunabilirsiniz.

Sosis Balonlarla Mekan Süsleme

Konsept organizasyonlarınızda, temalı eğlence etkinliklerinizde, profesyonel animasyon ekibimizle çeşitli şekillerde sosis balon süslemeler yapıyoruz. Örneğin; çocuklarınız için Star Wars, Superman, Elsa, Mickey Mouse konseptlerinde temalı doğum günü organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Bu tarz konseptte düzenlemek istediğiniz doğum günü organizasyonlarınızda, sosis balonlarla temaya uygun şekiller yapıyor ve organizasyon mekanını eğlenceli bir şekilde süslüyoruz.