Şişme Palyaço ve Kostümler

Şişme palyaço ve kostümler; eğlence organizasyonlarına renk katan, hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden animasyonlardır. Superman, Batman, Pamuk Prenses, Mickey Mouse gibi çizgi roman ve Disneyland karakterlerini de evlerinize ya da etkinlik mekanlarınıza getirebilirsiniz. Şişme palyaçolarımız ve şişme maskotlarımızla da konuklarınızı etkili bir şekilde karşılayabilir, selamlayabilirsiniz. Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu ve piknik organizasyonu gibi her türlü etkinlikleriniz için yararlanabileceğiniz, şişme palyaço ve kostümler hizmeti veriyoruz.

Trendy Organizasyon olarak, organizasyon ve etkinliklerinizde ihtiyaç duyacağınız her türlü organizasyon ve animasyon hizmetini siz değerli müşterilerimiz için temin ediyoruz.

Şişme Palyaço ve Kostümler

Şişme palyaço; şişme malzemeden yapılan bir palyaço kostümüdür. İçerisinde özel bir havalandırma sistemi bulunur. Profesyonel bir animatör tarafından giyilir. Palyaço, fil gibi çeşitli karakterlerle gösteri yapılır. Açılış organizasyonlarında, festival etkinliklerinde, şenlik organizasyonlarında dikkat çeken bir animasyon gösterisidir.

Kostümlü karakterler, hem kostümlerle hem de pelüş malzemeyle yapılan kostümlerin profesyonel animatörlerce canlandırılmasıdır.

Şişme Palyaço Gösterileri Nasıl Yapılır?

Şişme palyaço gösterileri, etkinliklerde en çok dikkat çeken animasyon aktiviteleridir. Organizasyon konseptinize göre, şişme palyaço, şişme fil ve şişme maskotları tercih edebilir, konuklarınızı eğlenceli ve dikkat çekici bir şekilde selamlayabilir, karşılayabilirsiniz.

Kostümlü Karakterler ve Maskot Gösterileri Nasıl Yapılır?

Superman, Batman, Spiderman, Kovboy gibi çizgi roman karakterleri; Elsa, Tinkerbell, Anna, Pamuk Prenses, Cinderella gibi masal kahramanları; Uğur Böceği gibi sevimli figürler; Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck, Daisy Duck gibi Disneylan karakterleri ile, eğlence organizasyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Trendy Organizasyon firması olarak, birinci sınıf kalitede kostümlerimiz ve profesyonel, deneyimli animasyon kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Şişme Palyaço ve Kostümler Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Tercih Edilebilir?

Farklı konseptlerde düzenleyeceğiniz açılış organizasyonlarında farklı kostümlü karakterlerden oluşan animasyon gösterilerimize yer verebilirsiniz. Şişme palyaço ve kostümlü karakterlerimiz ile, açılış organizasyonunun yapılacağı mekanda veya cadde ve sokaklarda konuklarınızı selamlıyor, ilan ve broşürlerinizi dağıtıyoruz.

Doğum günü organizasyonlarınızda, hem yetişkin hem de çocuk yaş günü etkinliklerine hoş bir anı katıyoruz. Çocuk doğum günlerinde, palyaço ve kostümlü karakterlerimizle yüz boyama, sosis balon katlama, mini kulüp dansları ve çeşitli oyun ve yarışma etkinlikleri yapıyor, çocuklarınıza unutamayacakları bir animasyon gösterisi sunuyoruz.

Üniversite şenlikleri, lise şenlikleri, bahar şenlikleri, belediye şenlikleri gibi şenlik organizasyonları, milli ve dini bayram kutlamaları gibi etkinliklerinizde, kostümlü karakterlerimiz ve profesyonel animasyon ekibimizle rengarenk bir gösteri sunuyoruz.