Taht Gösterisi ve Taht Kiralama

Taht gösterisi; kına organizasyonu ve sünnet organizasyonu gibi eğlence organizasyonlarında verdiğimiz bir hizmettir. Organizasyon konseptine uygun tahtlarımızı, organizasyon temasıyla uyumlu bir şekilde süslüyoruz. Yer volkanları gibi pro teknik efektlerle ve animasyon ekibimizin ve sahne sanatçılarımızın gösterileri ile de organizasyona ihtişam katıyoruz.

Kına organizasyonlarınızı geleneksel bir şekilde planlamak istiyorsanız, kına tahtı kiralama ve kına tahtı gösterisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sünnet organizasyonlarınız için de, dans gruplarımızla yaptığımız taht gösterilerine organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak deneyimli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla, profesyonel organizasyon hizmetleri veriyoruz. İzmir ve yakın çevresinde ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz etkinliklerinize renk katmak için, firmamızdan taht kiralama ve taht gösterisi hizmeti alabilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyonu ve Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonlarında Taht Gösterisi

Geleneksel konseptte düzenlemek istediğiniz kına organizasyonlarınızda, Türk gelenek ve göreneklerini organizasyonlarınızda yaşatmak için, kına tahtı gösterilerimizden yararlanabilirsiniz.

Kına organizasyonu konseptinize uygun renklerde ( mor, kırmızı, fuşya, pembe vb ) kına tahtımızı, organizasyon konseptine uygun olarak tüllerle ve çiçeklerle süslüyoruz. Organizasyon mekanında her konuğun görebileceği bir köşede tahtı konumlandırıyoruz. Tahtın çevresinde nedimelerin oturmaları için minderler, kına yakma seremonileri için kına tepsisi, su ibriği, kına minderi bulunduruyoruz. Elektronik ateşlenen volkanları da tahtın etrafına yerleştirerek, kına yakma seremonisini daha ihtişamlı ve dikkat çekici hale getiriyoruz.

Kına etkinliklerinde, kına tahtı gösterilerini, profesyonel nedimelerimiz ve dansçılarımızla renklendiriyoruz. Geleneksel kostümler ve bindallılarla nedimelerimiz, gelini çeşitli danslar eşliğinde sahneye getiriyorlar. Testi kırma, kına yakma, dans etme, gelini ağlatma gibi kına gelenek ve göreneklerinin uygulanmasına yardımcı oluyorlar.

Sünnet Organizasyonlarında Taht Gösterisi

Geleneksel konseptte gerçekleştirmek istediğiniz sünnet organizasyonlarınızı, taht gösterilerimizle daha ihtişamlı hale getiriyoruz.

Organizasyon konseptine uygun sünnet tahtlarımızı, balon ve tül süslemelerle renklendiriyor, organizasyona özel hale getiriyoruz. Uçan balon ve harf balon süslemelerle renklendirdiğimiz sünnet tahtına, sünnet çocuğunu oturtuyoruz. Efelerimiz, modern dansçılarımız veya animasyon ekibimizle de, sünnet çocuğunu tahtın üzerinde sahneye getiriyoruz.

Efe temini, sünnet organizasyonlarında gerçekleştirdiğimiz taht gösterilerinde en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri. Yöresel kostümleri ile Efelerimiz, zeybek dansı ile tahtı sahneye getiriyorlar. Ardından sünnet çocuğu ile birlikte zeybek oyununu oynuyorlar.

Efe ekibi dışında, horon ekibi gibi diğer yöresel dans gruplarımız ve modern dansçılarımızla da, taht gösterisini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca tercihinize göre, palyaço ve kostümlü karakterlerden oluşan animasyon ekibimizle de taht gösterilerinizi gerçekleştiriyoruz.