Havai Fişek Gösterisi

Havai fişek gösterisi ile eğlence organizasyonlarınıza renk ve ihtişam katmak, özel anlarınızı unutulmaz kılmak ve sevdiklerinizle birlikte özel günlerinizi coşkuyla kutlamanız için Trendy Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz.

Küçük çaplı organizasyonlardan büyük organizasyonlara kadar her türlü etkinliğiniz de, profesyonel ve deneyimli ekibimiz, kaliteli havai fişek ve proteknik malzemelerimizle hizmet veriyoruz.

Düğün organizasyonu, açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, sünnet organizasyonu gibi etkinliklerde havai fişek, yer volkanı, gündüz havai fişek gösterileri, sis ve renkli duman efektleri gibi pro teknik hizmetler veriyoruz.

Havai fişek atışı için, ateşleyici yeterlilik belgesine sahip deneyimli ekibimizle havai fişek gösterilerini yapıyoruz. Havai fişek gösterileri öncesi, öncelikli olarak insan sağlığı ve çevre güvenliği için güvenlik önlemleri alıyoruz.

Hazır kutulu batarya havai fişek gösterileri, gök bombası havai fişek gösterileri, karma hava fişek gösterileri, gündüz havai fişek gösterileri ve her türlü pro teknik gösteriler için, İzmir başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde profesyonel hizmet veriyoruz.

Havai Fişek Gösterisi Nasıl Yapılır?

Havai fişeklerin en yaygın kullanım alanı eğlence amaçlı yapılan gösterilerdir. Düşük patlayıcı güce sahip olan havai fişek gösterilerini, ancak pro teknik ürünler konusunda bilgisi olan, ateşleyici yeterlilik belgesine sahip uzman kişiler yapabilir.

Havai fişek gösterilerinin yapılacağı mekan seçiminde de dikkat edilmesi gereken hususlar var. Öncelikle gerekli mercilerden, yetkili birimlerden gösteri için izin alınmalıdır. Patlayıcı maddelerin bulunduğu alanların ve orman gibi bölgelerin yakınında havai fişek gösterisi yapılamaz.

Havai fişek gösterilerine başlamadan önce mekan keşfi yapılır. Organizasyon mekanı ile havai fişek atışının yapılacağı alan arasında en az 75 ile 200 metre olmalıdır. Ateşleyicinin maske, tulum gibi kostümleri ve aksesuarları tam ve eksiksiz olmalıdır.

Havai Fişek Gösterileri ve Havai Fişek Çeşitleri

Gökyüzünde yükseldikleri mesafe, çıkardıkları ses ve gökyüzünde kaldıkları süre gibi farklılıklara göre havai fişek gösterileri çeşitleniyor. Gerçek havai fişek gösterileri ve hazır kutulu havai fişek gösterilerini, etkinlik ve organizasyon konseptinize göre tercih edebilirsiniz.

Gerçek Havai Fişek Gösterileri

Gerçek havai fişek gösterileri, gök bombası olarak da bilinen profesyonel havai fişek gösterileridir. Uzaktan kumandalı ateşleyiciler ile elektronik olarak ateşlenir. Renkli kıvılcımlar gökyüzünde yaklaşık olarak 150 metre ve 200 metre yükseğe çıkabilir. Gösteri 7 dakika ile 10 dakika arasında sürebilmektedir.

Hazır Kutulu Havai Fişek Gösterileri

Batarya havai fişek gösterileri olarak da bilinirler. Art arda atışlar gerçekleştirir. Gökyüzünde 25 ile 30 metreye kadar yükselirler. En çok tercih edilen havai fişek gösterinden biridir. Daha ekonomiktir.

Dilerseniz etkinliklerinizde farklı efektlerden oluşan havai fişek gösterilerimiz ile karma havai fişek atışı da yapabilir, organizasyonlarınızı renklendirebiliriz.