Atölye Çalışmaları

Atölye çalışmaları ; profesyonel animasyon ekibimizle, çocukların eğlenmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri için yaptığımız eğitici aktivitelerdir. Kum boyama, tişört boyama, davet ve tebrik kartı yapımı gibi çalışmalarla, eğlence organizasyonlarınızı renklendiriyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, alanlarında eğitimli ve tecrübeli bir animasyon ekibiyle birlikte çalışıyoruz. Eğlence organizasyonlarında standlar açıyor, animatörlerimizle birlikte çocuklara hitap eden etkinlikler yapıyoruz.

Doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu, milli ve dini bayramlar gibi etkinliklerde, çeşitli konseptlerde düzenlediğimiz atölye çalışmaları ile çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak gibi Ege Bölgesi illerinde ve hatta tüm Türkiye’de atölye çalışmalarımızla profesyonel hizmet veriyoruz.

Atölye Çalışmaları Nedir, Nasıl Yapılır?

Atölye çalışmaları, çocuklara yönelik yaptığımız eğitici ve eğlendirici aktivitelerin tamamıdır. Sivil animatörlerimiz veya animasyon ekibimizle, eğlence etkinliklerinde stand kurulumları yapıyoruz. Kum boyama, tişört boyama, davet ve tebrik kartı gibi çalışmaların yapıldığı standlarda, her yaş grubu çocuklarımıza, el becerilerini geliştiren aktiviteler yaptırıyoruz.

Kum Boyama Atölyesi

Kum boyama, çeşitli şekil ve desenlerde oluşturulan stcikerlara, çeşitli renklerde yapılan kum boyama çalışmalardır. Organizasyon konseptine ve temasına uygun desen ve şekillerle stickerlarımızı hazırlıyoruz. Mickey Mouse, Minnie Mouse, Hello Kitty gibi karakterlerin yanında farklı resim ve temalarla çalışmalar hazırlıyoruz. Şekillerin ve desenlerin farklı bölümlerine renkli kumlar döküyoruz. Yapışkan zeminde sabit kalan kumlarla ortaya rengarenk ve iki boyutlu bir boyama çalışması çıkıyor.

Kum boyama atölyesinde, profesyonel ve deneyimli animatörlerimiz, çocuklarla birlikte çeşitli çalışmalar yapıyorlar.

Tişört Boyama Atölyesi

Tişört boyama, düz renk tişörtlerin, kumaş boyalarıyla boyanması çalışmasıdır. Düz renk beyaz tişörtlerin üzerinde, organizasyon konseptinize ve temanıza uygun şekil ve desen baskıları yapıyoruz. Kumaş boyalarıyla da tişörtleri boyuyor ve kişiye özel tişörtler yapıyoruz. Çocukların el becerisini geliştiren, hayal güçlerini tişörtlere resmetmesini sağlayan bu etkinliğe, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu ve festival organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.

Davet ve Tebrik Kartı Yapım Atölyesi

Davet ve tebrik kartı, renkli fon kartonlarına, renkli boyalarla ve simlerle şekil ve desenler yapma çalışmasıdır.

Teknolojinin ve özellikle dijital teknolojinin geliştiği günümüzde, çocukların davet kartı ve tebrik kartını bilmeleri, kullanmaları, sevdiklerini hatırlamaları ve el becerilerini geliştirmeleri açısından, bu tür atölye çalışmaları, çocukların gelişimi açısından oldukça yararlı. Bizler de Trendy Organizasyon ekibi olarak, çocuklarımızın hayal güçlerini geliştirmelerine ve yararlı aktivitelerle eğlenceli vakit geçirmelerine büyük önem veriyoruz.

Doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu gibi etkinliklerde, çocukların da keyifli vakit geçirmeleri için, atölye çalışması hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca sosis balon katlama, yüz boyama gibi aktiviteler için de animasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.