Reklam Arabası

Sesli anons aracı ve sesli reklam aracı olarak da bilinen reklam arabası, reklam ve tanıtımlarınıza en iyi hizmet eden tanıtım araçlarından biridir. Belirlediğiniz bölgede ve rotada hareket halinde olan reklam arabaları, hem görsel olarak hem de işitsel olarak hedef kitlenize hitap eder, reklamınızı yapar.

Sesli reklam araçları yani reklam arabaları, markanızın veya firmanızın logosunun, sloganının bulunduğu, ayrıca ses sisteminden de sesli anonsların duyurulduğu bir tanıtım hizmeti verirler. Akılda kalıcılığı, hitap ettiği kişi sayısı ve geniş bölgelere de ulaşabilmesi ile firmaların çok fazla tercih ettiği bir reklam ve tanıtım hizmetidir.

Açılış organizasyonu, fuar organizasyonu, konser etkinlikleri, seçim kampanyaları gibi her türlü etkinliğiniz için, firmamızdan reklam arabası ve sesli reklam aracı hizmeti alabilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine profesyonel reklam hizmetleri veriyoruz. Yürüyen reklamlar, reklam römorkları, reklam bisikletleri, profesyonel ilan dağıtımı ve reklam arabası gibi hizmetler için firmamızdan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Reklam Arabası Nedir?

Reklam arabası, reklam görselleriyle kaplanan ve reklam anonsları yaparak trafikte hareket halinde olan motorlu reklam taşıtlarıdır. Sesli reklam aracı, anons ve reklam aracı olarak da bilinir.

Reklam Arabası Nasıl Hizmet Verir?

Markanızın, firmanızın, kurumunuzun logosu ya da kampanya tanıtımınızı yapmak istiyorsanız kampanya sloganınız, grafik tasarım ekibimiz tarafından tasarlanıyor ve afiş haline getiriliyor. Daha sonra bu slogan, logo ve görseller araçlarımızın üzerine giydiriliyor. Anons araçlarımızda bulunan ses sistemlerimizde de, dijital ortamda hazırladığımız anons, müzik veya sloganları hazır olarak bulunduruyoruz. Siz reklam ve tanıtımın yapılacağı bölgeyi, rotayı ve etkinlik süresini belirliyorsunuz. Bizler de ekibimiz ve reklam araçlarımızla, reklam tanıtım aktivitelerinizi yapmak üzere yola çıkıyoruz.

Araçlarımızda bulunan GPS takip sistemi ile reklamınızın ulaştığı alanı da kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca ekibimiz başında bulunan ekip ve organizasyon sorumlumuz, rota konusunda ve diğer bilgiler konusunda da sizleri bilgilendiriyor.

Reklam Arabasının Avantajları Nelerdir?

Profesyonel ilan dağıtımı, yürüyen reklam, reklam römorku, reklam bisikletleri gibi reklam araçlarına göre, reklam arabaları ve sesli reklam araçlarının bazı avantajları var.

  • Sesli reklam araçlarıyla geniş bir kitleye ulaşılabilir.
  • Trafikte geçirilen süre göz önüne alınırsa, hem görsel hem de işitsel olarak akılda kalıcılığı ve bilinirliği artmış olur.
  • Hedef kitleye hem işitsel hem de görsel olarak hitap eder.
  • Aynı anda birden fazla bölgede sesli reklam araçlarıyla firmanızın veya etkinliğinizin reklamı yapılabilir.