Kumaş Rafya Süsleme

Kumaş rafya süsleme; konsept organizasyonlarda en çok tercih edilen süsleme tekniğidir. Kumaş rafya süslemeler; balon süsleme, çiçek süsleme, kumaş ve tül süsleme ile birlikte kullanılabilir.

Düğün organizasyonlarında masa süsleme, yürüyüş yolu süsleme, nikah masası ve nikah kürsüsü süsleme, kumaş rafya süslemelerle konsepte uygun olarak yapılabilir. Evlilik teklifi organizasyonu ve doğum günü organizasyonu gibi eğlence etkinliklerinde de, organizasyon mekanının dekorasyonunda, balon süslemelerin yanında kumaş rafya süslemeleri kullanabilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, profesyonel, deneyimli ve vizyon sahibi bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Yaratıcı ekibimizle, organizasyon mekanlarınızı özelleştiriyor, güzelleştiriyoruz. Organizasyon konseptinize uygun olan farklı süsleme teknikleri kullanıyoruz.

İzmir, Çeşme, Kuşadası, Didim, Kuşadası, Marmaris, Aydın, Muğla, Uşak, Denizli, Balıkesir, Çanakkale ve İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye’ye organizasyon hizmeti veriyoruz.

Kumaş Rafya Süsleme Nedir, Nasıl Yapılır?

Kumaş rafya süsleme; rafya bitkisinden elde edilen kumaş ve iplerle yapılan süslemelerdir. Jüt bezi adı verilen, kahverengi bez ya da çuval bezi olarak da bilinen kumaşla, çeşitli objeler süslenir. Jüt bezinin ipi de süslemelerde kullanılır. Doğal rafya ( saman rafya ) ile de jüt bezi ve jüt kumaşı süslemeleri zenginleştirilir.

Kumaş Rafya Süsleme Hangi Organizasyonlarda Nasıl Kullanılabilir?

Profesyonel ve yaratıcı ekibimizle her türlü organizasyonlarınızda, göze hitap eden, zevkli ve estetik süslemeler yapıyoruz. Özellikle eğlence organizasyonlarında, organizasyon mekanının dekorasyonu ve süslenmesi çok dikkat çeker. Mekanın dekorasyonu ve süslenmesi, organizasyonun konseptini ve kalitesini belirler. Bu sebeple, organizasyon mekanının süslenmesi, hangi organizasyonda ne tür bir süsleme kullanılacağı da, organizasyonun kalitesi ve profesyonelliği açısından oldukça önemlidir.

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonları, kumaş rafya süsleme hizmetini en çok gerçekleştirdiğimiz etkinliklerdendir. Özellikle son dönemlerde oldukça tercih edilen trend düğünlerden olan vintage konseptli düğün organizasyonu, rustik konseptli düğün organizasyonu ve kumsal konseptli düğün organizasyonlarında, konsepte vurgu yapmak adına kumaş rafya süslemelerimizi profesyonelce yapıyoruz.

Nikah masası, nikah kürsüsü, yürüyüş yolu, masa ve sandalye gibi alanlarda, rustik ve vintage konsepti yansıtacak jüt bezi süsleme, dantel süsleme, kumaş rafya süsleme gibi teknikler kullanıyoruz.

Doğum Günü Organizasyonu

Hem çocuk hem de yetişkin doğum günü organizasyonlarında da balon süsleme, özel dekorlarla süsleme ve çiçek süslemelerin yanında, kumaş rafya süsleme kullanıyoruz.

Masa, sandalye ve sweet table alanlarında da, sıra dışı süslemelere yer veriyor, organizasyon konseptine uygun süslemeler yapıyoruz.

Düğün ve doğum günü organizasyonları dışında, temalı parti organizasyonları, nişan organizasyonu gibi etkinliklerinizde de, Trendy Organizasyon’un yaratıcı ekibi ile mekanlarınızı özelleştiriyoruz.