Kumaş ve Tül Süsleme

Kumaş ve tül süsleme; her türlü organizasyonda kullandığımız ve organizasyonu daha şık ve ihtişamlı gösteren bir süsleme çeşididir.

Kumaş ve tül süslemeler, balon süsleme, çiçek süsleme ve kumaş rafya süslemelerle birlikte kullanılabilir. Özel dekorlarla süsleme ile de şık ve estetik bir görünüm oluştururlar.

Yaratıcı ve alanlarında uzman ekibimizle, organizasyonlarınızı konsepte uygun süslemelerle farklılaştırıyor, profesyonel bir organizasyon hizmeti sunuyoruz.

Nişan organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu gibi etkinliklerinizde, profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla, profesyonel bir süsleme hizmeti veriyoruz. Organizasyonlarınızı daha şık ve ihtişamlı hale getiriyor, profesyonel bir organizasyon desteği sağlıyoruz.

İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de kumaş ve tül süsleme, çiçek süsleme, balon süsleme gibi çeşitli süsleme hizmetleri veriyoruz.

Kumaş ve Tül Süsleme Hangi Organizasyonlarda ve Nasıl Kullanılır?

Kumaş ve tül süsleme, bir arada ahenkli bir uyumla kullanılacağı gibi, ayrı süslemeler olarak da kullanılabilir. Çiçek ve doğal rafyalar ile sıra dışı ve estetik bir şekilde kombinlenebilir.

Düğün Organizasyonunda Kumaş & Tül Süsleme

Kumaş tül süslemelerin en çok kullanıldığı organizasyon, düğün organizasyonudur. Organizasyonun baş kahramanlarından olan gelinle, organizasyon mekanının uyumu son derece önemlidir. Bu sebeple Trendy Organizasyon ekibi olarak, düğün organizasyonu konseptine uygun kumaş ve tül süslemeleri titizlikle yapıyoruz.

Yürüyüş yolu süslemelerinde, konsept renklerinde tüller kullanıyoruz. organizasyon mekanına göre zaman zaman merdiven ya da trabzanlarda kullanılan tüller, kumsal organizasyonlarında gazebo süslemelerde kullanılabiliyor. Nikah masası, nikah kürsüsü, çardak süsleme, gazebo süsleme, masa süsleme, sandalye süsleme, sahne süslemede de, farklı renklerde balon ve çiçeklerle bir aranjman gerçekleştiriyoruz.

Vintage konseptli düğün organizasyonu ve rustik konseptli düğün organizasyonlarında, kumaş ve tül süsleme oldukça dikkat çekiyor. Çünkü organizasyonun konseptini belirleyen bu süsleme teknikleri oluyor.

Kurumsal Organizasyonlarda Kumaş Tül Süsleme

Açılış organizasyonu, bayi toplantıları, temel atma töreni organizasyonu, lansmanlar gibi kurumsal etkinliklerinizde de Trendy Organizasyon firması olarak süsleme hizmeti veriyoruz.

Kurumsal organizasyonlarda özenle oluşturulan yürüyüş yolunda, genellikle beyaz renkte tül süslemeler kullanıyoruz. Sahne, kürsü ve bistro masalarda da kumaş tül süslemelerimizi, estetik bir şekilde yapıyoruz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Kumaş Tül Süsleme

Restoranda, teknede ya da kumsalda gerçekleştireceğiniz sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarında da, konsept renklerinde tül ve kumaşlarla süsleme yapıyoruz. Organizasyon konseptine uygun romantik renklerde tül ve kumaşlarla gazebo, masa, ve yürüyüş yolu gibi alanları profesyonel bir şekilde süslüyoruz.