Şenlik Organizasyonu

Şenlik organizasyonu; okul şenlikleri, bahar şenlikleri, belediye şenlikleri gibi etkinliklerde yapılan eğlenceli aktiviteler bütünüdür. Şenlik organizasyonlarında kutlamalar yapılır, eğlenceli etkinlik takvimleri hazırlanır. Ana okul, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitelerin okul şenlikleri ve bahar şenliği organizasyonlarını, belediye şenliklerini profesyonel ve tecrübeli ekibimizle birlikte planlıyor ve organize ediyoruz. Ekipman temini, süsleme hizmetleri, teknik hizmetler, animasyon ve sahne gösterileri hizmetlerimizle, şenlik organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti sağlıyoruz. Trendy Organizasyon firması olarak, İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Bodrum, Aydın, Didim, Marmaris, Kuşadası, Balıkesir, İstanbul ve Türkiye’nin her yerinde, şenlik organizasyon hizmetleri veriyoruz.

Şenlik Organizasyonu Hizmetlerimiz

Organizasyon konsepti, organizasyon katılımcı sayısı ve organizasyon mekanına göre, şenlik organizasyonlarınızı planlıyor ve organize ediyoruz.

Ekipman Temini

Masa, sandalye, çadır, şemsiye, gölgelik, ısıtıcı gibi ihtiyaç duyduğunuz malzeme ve ekipmanı hem sizler için temin ediyor, hem de nakliye ve kurulumunu sağlıyoruz.

Profesyonel Ses, Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Kiralama

Şenlik organizasyonlarınızda konser ve sahne etkinliklerine yer verebilmeniz için, profesyonel sahne kurulumlarınızı yapıyoruz. Dilediğiniz büyüklükte sahne kurulumlarını yapıyor, istediğiniz sayıda truss sistemlerimiz ile destekliyoruz. Line array adı verilen profesyonel ses sistemlerimiz ile konser etkinliklerinizde daha geniş alana sahip olabilmenizi sağlıyor, son teknoloji ses sistemlerimizle kaliteli bir hizmet veriyoruz. Dilediğiniz büyüklükte led ekranlarımızın kurulumunu yapıyor, ışık sistemlerimizle organizasyonlarınızı renklendiriyoruz.

Şişme Oyun Parkuru ve Mekanik Oyuncak Kiralama

Şenlik organizasyonlarınızı karnavala dönüştürmek için, şişme oyuncak ve mekanik oyuncak çeşitlerimizle yediden yetmişe herkese hizmet veriyoruz. Her yaşa uygun oyun parkurlarımız ile hem eğlenceyi hem de adrenalini bir arada yaşayabiliyorsunuz.

Top havuzu, kaydırak ve zıpzıp gibi şişme oyuncaklarımızda, minik misafirlerimizle eğlenceli ve keyifli anlar geçiriyoruz. Canlı langırt, sumo güreşi, gladyatör, çekme basket, sumo güreşi, bungee run, salto trambolin, rodeo gibi şişme oyun parkurlarında ise, hem yetişkin hem de çocuklarımızla eğlenceli zamanlar geçiriyoruz.

Animasyon Hizmeti

Palyaço, maskot, kostümlü karakter, tahta bacaklı adam, skyrunner, sihirbaz, jonglör gibi profesyonel animatörlerimizle, eğlenceye doyamayacağınız bir gösteri sunuyoruz. Yüz boyama, sosis balon katlama gibi etkinliklerimizle çocuklarımızla da keyifli vakit geçiriyoruz.

Sokak Satıcıları ve Nostaljik Satıcılar Hizmeti

Kahveci güzeli, patlamış mısırcı, pamuk şekerci, kağıt helvacı, Maraş dondurmacısı, macuncu, niyetçi gibi sokak satıcıları hizmetlerimizle, eski gelenek ve kültürümüzü yad ediyor, eğlenceli sunum ve aktivitelerimizle de şenlik organizasyonlarınızı renklendiriyoruz.

Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi

Şenlik organizasyonlarınızı unutulmaz kılmak ve ölümsüz yapmak, güzel anılar biriktirebilmeniz için, profesyonel fotoğraf ve video hizmeti veriyoruz. Dilerseniz şenlik organizasyonunuzu drone çekimi ile görüntüleyebilir, kuş bakışı çekimlerle tanıtım videolarınızı hazırlayabilirsiniz.