Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları, günümüzde en çok kullanılan, en çok tercih edilen ve etkisi en yüksek olan reklam tekniklerinden biridir. Teknolojinin ve buna bağlı olarak dijital teknolojinin de gelişmesiyle birlikte artık her birimiz birer sosyal medya kullanıcısıyız. Zamanımızın çoğunu da bu platformlarda geçirdiğimiz bir gerçekken, sosyal medya reklamlarının da etkisi oldukça büyük.

Reklam ve tanıtım etkinliklerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ve reklamın önemine inanan bir organizasyon firması olarak, sosyal medya reklamlarına da büyük özen göstermekteyiz. Reklamcılık sektöründe tecrübeli olan ve yaratıcı bir bakış açısı ve vizyonla reklam ve tanıtım hizmeti veren ekibimizle, profesyonel bir hizmet veriyoruz. Sosyal medyada reklamlarınızın içeriğini hazırlıyor, çekimlerini yapıyor, kurgularını yapıyor ve yayımlıyoruz. Farklı içeriklerle sosyal medya hesaplarınızı zenginleştiriyoruz. Ardından bu mecralarda yayımladığımız reklamların takibini yapıyor ve detaylı analizini yapıp sizleri yönlendiriyoruz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun profesyonel ve yaratıcı ekibimiz, firmanızın veya markanızın reklamlarını, sosyal medyada yaratıcı bir şekilde yaratıyor ve yayımlıyor.

Sosyal Medya Reklamları Nedir, Nasıl Yapılır?

Sosyal medya reklamları, teknik bilgi ve yaratıcı beceri gerektiren reklam metotlarıdır.

Sosyal medya uzmanlarımızla, reklamlarınızı en ekin bir şekilde kullanabileceğiniz ve hedef kitlenizin en çok yer aldığı sosyal mecraları kullanıyoruz. Öncelikle markanızı ve firmanızı tanıyor, hedeflerinizi belirliyor, grafik tasarımlar ve video kurgularımız ile uygun içerikler yaratıyoruz. Ardından reklamların yayımlanması ve takibi ile sosyal medya reklam stratejilerinizi belirliyoruz.

İçerik üretimi, içeriklerin düzenli olarak yayımlanması ve takibinin yanı sıra, seo ayarları ile de, arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanıza ve fark edilmenize yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya İçerikleri Nasıl Belirlenir?

Sosyal medyada yayınlanacak içerikler için, sokak röportajları, anketler, video çekimleri ve video kurguları, tanıtım filmleri ve viral reklamlar gibi yöntemler belirliyoruz. Bunların hangisini kullanacağımızsa, markanızın hedeflerine ve kurum kültürünüze göre değişebiliyor.

Sosyal Medya Analizi

Sosyal medya reklamlarında düzenli ve özgün içerik üretilmek, fark edilebilirlik ve ulaşılabilirlik açısından oldukça önemli. Düzenli olarak yaptığımız paylaşımlarla, markanızı belirlediğiniz bölgede yaşayan hedef kitlenize duyuruyoruz.

Yayımladığımız reklamların takibi de, sosyal medya yönetimi hizmetlerimizin önemli bir adımı. Paylaşımların hangi kitleye ne kadar sürede ulaştığı, reklamın ulaştığı kitlenin yaşı, cinsiyeti ve yaşadığı bölge gibi bilgilere erişebiliyoruz.

Sosyal medya reklamları dışında, yürüyen reklam, reklam arabası ( sesli anons araçları ), tanıtım filmleri gibi yöntemlerle de, markanızı ve firmanızı hedef kitlenize duyuruyoruz.