Balon Süsleme

Balon süsleme, organizasyonlarda en çok gerçekleştirdiğimiz süsleme çeşidi. Çeşitli balon süslemeleri ile, organizasyon mekanlarını özelleştiriyor, konsepte uygun bir şekilde süslüyoruz. Organizasyon konseptine göre zincir balon, harf balon, uçan balon, dikme balon, folyo balon, zeplin balon gibi süslemeler yapıyoruz. Etkinliklerinizin konseptine uygun veya kurumsal firmanızın renklerine uygun balonlar tercih ediyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda, firmamızdan farklı balon süslemelerini talep edebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle, kaliteli ekipmanlarımızla, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak ilke edindiğimiz organizasyon hizmetleri veriyoruz. Uzun yıllardır organizasyon sektöründe yer alan bir firma olarak, en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek üzere, organizasyonlarınızın sorumluluğunu üstleniyoruz.

Balon Süsleme Çeşitlerimiz

Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, düğün organizasyonu gibi her türlü etkinlikte, balon süslemelerle, organizasyonu daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Zincir Balon

Zincir balon, her türlü organizasyonda kullandığımız ve en çok tercih edilen süsleme çeşidi. Zincir balon süslemelerde, tek veya birkaç renkte balonlarla, kolayca şekil alabilen malzemelerin üzerinde balonları zincir gibi örüyoruz. Organizasyon mekanında kullanılacak alana göre istenilen boyutlarda düzenliyoruz.

Mağaza açılış organizasyonu ve yıl dönümü etkinlikleri gibi organizasyonlarda, markanızın veya firmanızın logosu ile aynı renklerde zincir balonlarla, şık bir süsleme yapıyoruz. Mağazanın tabelasında, organizasyonun yapılacağı cadde ve sokaklarda, yürüyüş yollarında balon süslemeler kullanıyoruz.

Mezuniyet organizasyonu, şenlik organizasyonu, festival organizasyonu gibi sahne kurulumlu etkinliklerinizde de, sahneyi dilediğiniz renklerde zincir balonlarla donatıyoruz.

Uçan Balon

Balon süslemelerde en çok bilinen, tercih edilen ve kullanılan süsleme tekniklerimizden biri. Uçan balonlar, standart boyutlarda veya özel boyutlarda tasarlanan balonların içlerinin helyum gazıyla doldurulmasıyla yapılıyor. Doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, düğün organizasyonu, temalı parti organizasyonları gibi etkinliklerde de rengarenk uçan balonlarla mekanlarınızı özelleştiriyoruz.

Kapalı mekanlarda serbest bırakılan uçan balonlarla, tavanda bir ahenk yaratarak şık bir konsept oluşturuyoruz. Açık alanlarda ise yürüyüş yollarına, sahneye veya sandalyelere bağlayarak, renkli bir sunum hizmeti veriyoruz.

Dikme Balon

Dikme balonlar, 3 ya da 4 metrelik bir profil malzemede yapılan zincir balon süslemeleridir. Mezuniyet organizasyonlarında ve açılış organizasyonlarında yaptığımız yürüyüş yollarında tercih ediyoruz.

Papatya Balon

4’lü veya 8’li papatya balon süslemelerle, balon süslemelere estetik bir görünüm katıyoruz. 4’lü papatya balonlar için 5 tane, 8’li papatya balonlar için de 9 adet balon kullanarak papatya ve çiçek şekilleri tasarlıyoruz. Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi eğlence organizasyonlarında çeşitli yerlerde konumlandırıyoruz.

Harf Balon ve Folyo Balon

Harf balon ve folyo balon, düğün, doğum günü ve nişan gibi organizasyonlarda tercih ediliyor. İçlerini helyum gazıyla doldurarak uçan balonlar haline getiriyoruz.

Zeplin Balon

Zeplin balon, süsleme hizmetinin yanında reklam ve tanıtım etkinliklerinde de tercih ediliyor. Firma veya markanın adı veya logosunu dev balonlara basarak, içlerini helyum gazıyla dolduruyoruz. Organizasyon boyunca havada sabitlenerek, uzun mesafelerden bile görülebilir hale geliyor. Kurumsal organizasyonlarınızda markanızı ve firmanızı tanıtmak için tercih edebilirsiniz.