Karaoke Organizasyonu

Karaoke ; kelime anlamı olarak orkestrasız müzik, boş müzik anlamına gelir. İlk olarak Uzakdoğu’da ortaya çıkan ve tüm dünyada da hızla yayılan bir eğlence aktivitesidir. Ses sistemi, bilgisayar ve görüntü sistemleri ile gerçekleştirilir. Eğlence organizasyonlarında sıklıkla tercih edilir. Organizasyon ve etkinliklerinize enerji katar. Kalabalık ortamlarda daha eğlenceli hale gelir.

Trendy Organizasyon firması olarak, organizasyon ve animasyon sektöründe profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Alanlarında uzman, profesyonel ve tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Son teknoloji ve kaliteli ekipmanlarımızla organizasyonlarınızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, temalı parti organizasyonları, kına organizasyonu, düğün organizasyonu gibi, kalabalık eğlence organizasyonlarınızda karaoke, ses sistemi kiralama, sahne kiralama ve görüntü kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Karaoke Nedir, Nasıl Yapılır?

Karaoke, bir şarkı söyleme uygulaması ya da aktivitesidir. Profesyonel ses sistemleri ile, şarkıların alt yapıları yani yalnızca melodileri dijital ortamdan dışarıya aktarılır. Ses sisteminde şarkının melodisi çalarken, bilgisayar monitörü ya da led ekran gibi görüntü sistemlerinde de , şarkının sözleri müzikle senkronize bir şekilde belirir ve sözler hareket eder. Karaokeciler ise, mikrofon ile şarkıyı söylemeye çalışırlar.

Karaoke Partilerinde Ne Tür Sistemler Kullanılır?

Günümüzde oldukça popüler olan karaoke, artık akıllı telefon uygulamaları ve bilgisayar programlarıyla da küçük gruplar arasında yapılıyor. Bizler Trendy Organizasyon firması olarak, profesyonel ses, sahne, ışık ve görüntü sistemlerimizle, organizasyonlarınızı da daha profesyonel hale getiriyoruz. Etkinliklerinizi karaokeli partilere dönüştürüyor, eğlenceyi sınırsız yaşamanızı sağlıyoruz.

Yoğun katılımlı organizasyonlarda, sesin daha kaliteli çıkabilmesi için line array gibi sistemlerden oluşan profesyonel ses sistemleri kullanıyoruz. Düğün organizasyonu, piknik organizasyonu gibi büyük organizasyonlarda, organizasyon mekanında sahne kurulumu yapıyoruz. Efekt ışıklar, takip ışıkları, lazer ışıkları ve led ışık sistemleriyle de organizasyon mekanını parti ortamına dönüştürüyoruz. Eğlenceyi sınırsız yaşamanız ve anılarınızı ölümsüz yapabilmeniz için, organizasyonlarınızda profesyonel prodüksiyon hizmetleri de veriyoruz. Profesyonel video çekimi ve fotoğraf çekimi ile anlarınızı kayıt altına alıyoruz. Profesyonel led ekran görüntü sistemlerimizle de, şarkı söylediğiniz anları ekrana yansıtıyoruz.

Organizasyonlarda Karaoke Hizmeti

Doğum günü organizasyonu, sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu, piknik organizasyonu ve temalı parti organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz bir eğlence aktivitesi olan karaoke, ortamı renklendiren bir etkinliktir. Karaokede önemli olan güzel ya da kötü sesinizin olması değil, şarkıyı söylerken ne kadar eğlendiğinizdir. Şarkıyı söylemeye çalışırken yaşanan anlar, en güzel anılarınız olarak size kalır. Sevdiklerinizle birlikte söyleyeceğiniz şarkılarınızı yıllar geçtikten sonra bile hatırlarsınız.