Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal organizasyonlar; bayi toplantıları, firmaların yıl dönümü organizasyonları, indirim ve kampanya dönemleri ve firmaların kurumsal piknikleri gibi etkinliklerin bütünüdür. Markanızın değerini arttırmak, kurumsal kültürünüzü tanıtmak, çalışanlarınıza motivasyon sağlamak, bayilerle bir araya gelip bilgi alışverişi yapmak gibi amaçlarla kurumsal organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Kurumsal organizasyonlar, firmanın ve markanın en etkili yüzüdür. Bu sebeple titizlikle planlanmalı ve organize edilmelidir.

Bizler Trendy Organizasyon firması olarak profesyonel ve tecrübeli ekibimizle, profesyonel ve kaliteli organizasyon hizmetleri veriyoruz. Kurumsal organizasyonlarınız için firma ve kurum kültürünüzü öncelikli olarak tanımaya çalışıyoruz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz kurumsal organizasyonlarınız için firmamızdan profesyonel organizasyon desteği alabilirsiniz.

Kurumsal Organizasyonlar ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Bayi toplantıları, yıl dönümü organizasyonları, açılış organizasyonları, lansmanlar ve kurumsal piknikler gibi etkinlikler kurumsal organizasyonların bütünüdür.

Süsleme Hizmetleri

Bir mekanı organizasyona hazırlamanın ve mekanı özelleştirmenin başında, organizasyon alanını süslemek geliyor. Zincir balon süsleme, uçan balon süsleme, tül süsleme, kumaş süsleme, çiçek süsleme özel dekorlar ile süsleme hizmetlerimizle, konsepte uygun süslemeler yapıyoruz. Kırmızı halı ve denizci fenerleri ile yürüyüş yolu hazırlıyor, çiçek ve tül süslemeler ile süslüyoruz.

Ekipman Kiralama, Nakliye ve Kurulum Hizmeti

Organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız çadır, gölgelik, masa, sandalye, loca, sehpa, ısıtıcı gibi ekipmanların temini, nakliyesi ve kurulumu hizmetlerini veriyoruz.

Profesyonel Ses, Sahne, Görüntü ve Işık Sistemleri Kiralama ve Kurulumu

Protokol katılımlı organizasyonlarınızda protokolün konuşma yapacağı ve sahne etkinliklerinin gerçekleştirileceği profesyonel sahne, prodüksiyon ekibinin naklen yapacağı görüntü sistemleri için teknik ekibimizle profesyonel bir hizmet veriyoruz. Truss ve line array ses sistemleri ile ses ve sahne sistemlerini birleştiriyoruz.

Kokteyl Organizasyon Hizmeti / Catering Hizmeti

Profesyonel catering ekibimizle, davetlilerinize şık ve lezzetli sunumlar hazırlıyoruz.

Animasyon ve Sahne Hizmetleri

Çocuk katılımcıların olduğu kurumsal piknik organizasyonları gibi organizasyonlarda palyaço, maskot, tahta bacak, sihirbaz gibi animatörlerimizle profesyonel animasyon gösterileri yapıyoruz.

Bayi toplantıları, yıl dönümü organizasyonu gibi kurumsal etkinliklerinizde de davetlilerinize keyifli sahne gösterileri izletiyoruz.

Ajans Hizmetleri

Organizasyonlarınızda konuklarınızı prezentabl ve güler yüzlü bir şekilde karşılamaları için hostes ve manken temini hizmeti veriyoruz. Kokteylli davet organizasyonlarınız için de servis elemanı ve garson temini hizmeti veriyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Kurumsal organizasyonlarınızla reklam ve tanıtım filmlerinizi oluşturmak, web sitesi ve sosyal medya hesaplarınızda etkinliklerinizi profesyonelce paylaşmak için profesyonel video çekimi ve fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz. Drone çekimi ile organizasyon ve etkinliklerinizi havadan görüntülüyoruz.