Fuar Destek Hizmetleri

Fuar destek hizmetleri; fuar organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü destek hizmetidir. Stand tanıtım hizmetleri, ajans hizmetleri, catering hizmetleri, ekipman kiralama gibi hizmetleri, profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla sizler için temin ediyoruz. Fuar organizasyonları, firmaların ürün tanıtımlarını yaptığı, müşterileriyle buluştuğu reklam ve pazarlama çalışmalarıdır. Bizler de Trendy Organizasyon firması olarak, etkinliklerinizde reklam ve tanıtımlarınızı, profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Standlarınızın tasarımlarını yapıyor, profesyonel ajans ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Hostes ve manken temini, fotoğraf çekimi, video çekimi, drone çekimi gibi hizmetlerimizle, fuar etkinliklerinizde sizlere destek oluyoruz. Masa, sandalye, bistro masa, çadır, gölgelik, ısıtıcı, buzdolabı ve catering ekipmanlarımızı kiralıyor, fuar etkinlik alanında kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Trendy Organizasyon firması olarak, başta İzmir ve yakın çevresi olmak üzere Türkiye’nin her yerine fuar destek hizmetleri sağlıyoruz. Fuar etkinliklerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti, firmamızdan temin edebilir, fuar organizasyonları alanında profesyonel ekibimizle, organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Fuar Destek Hizmetleri Nedir?

Fuar destek hizmetleri; fuar organizasyonlarında gerçekleştirdiğimiz reklam, tanıtım, ekipman ve personel destekleridir. Siz ürün tanıtımlarınızı yaparken, bizler deneyimli ekibimizle sizlere her türlü hizmeti sağlıyoruz.

Ajans Hizmetleri / Personel Temini

Konuklarınızı en iyi şekilde karşılamak ve ağırlamak için profesyonel personel temini hizmeti veriyoruz. Prezentabl, deneyimli ve güler yüzlü hostes ve mankenlerimizle, konuklarınızı karşılıyor ve standlarınıza yönlendiriyoruz. Uluslararası fuar etkinliklerinizde de istendiğinde yabancı dil bilen personelimizle hizmet veriyoruz.

Konuklarınıza yapacağınız ikramlar için servis elemanı ve garsonlarımız ile etkinliklerinizi daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Ekipman Temini

Fuar organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz çadır, gölgelik, ısıtıcı, masa, sandalye gibi ekipmanları temin ediyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Catering Hizmeti

Fuar organizasyonlarında en önemli hizmetlerden biri de catering hizmeti. Profesyonel catering ekibimiz, lezzetli ve şık ikramlar hazırlayarak konuklarınıza en iyi hizmeti sunuyor ve firmanızı en iyi şekilde temsil ediyorlar.

Mini buzdolabı, su sebili, mini fırın, kahve makinesi ve catering ekipmanlarını sizler için temin ediyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Fuar organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek, reklam ve tanıtım aktivitelerinizi yapmak için profesyonel fotoğraf çekimi, profesyonel video çekimi ve drone çekimi hizmeti veriyoruz. Organizasyon görüntülerinizi daha sonra, prodüksiyon ekibimizle birlikte kurguluyor ve montajlıyor, tanıtım filmlerinizi oluşturuyoruz.

Profesyonel Ses, Sahne ve Işık Sistemleri

Büyük ölçekli fuar organizasyonlarınızda profesyonel ses, sahne ve ışık kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Stand Aktiviteleri

Reklam ve tanıtımlarınız için yürüyen reklamlarla markanızı hedef kitlenize duyuruyoruz. Animasyon ekibimizin renkli tanıtım aktiviteleriyle etkinliklerinizi sıra dışı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.