Sis ve Renkli Duman Efektleri

Sis ve renkli duman efektleri, eğlence organizasyonlarında gerçekleştirdiğimiz pro teknik ve anlık efektlerdir. Hem gökyüzünde hem de yerde renkli efektlerle organizasyonlarınıza renk katan bir pro teknik üründür.

Düğün organizasyonu, açılış organizasyonu, şenlik organizasyonu, festival etkinlikleri, doğum günü organizasyonu ve konser etkinlikleri gibi organizasyonlarda sis efekti ve renkli duman gösterilerimizle, davetlilerinizi ve konuklarınızı şaşırtıyor, bu özel günü unutulmaz kılıyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, sahne gösterilerinizde ve organizasyonlarınızda yine fark yaratıyor, sıra dışı pro teknik gösteriler gerçekleştiriyoruz. Profesyonellik gerektiren bu pro teknik gösterilerimizi, alanlarında uzman, bilgili, deneyimli ve profesyonel kişilerce yapıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak da organizasyonlarınızın kalitesini artırıyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin her yerine pro teknik ürün hizmeti, renkli duman ve sis efekti hizmeti sağlıyoruz.

Sis ve Renkli Duman Efektleri Nedir?

Sis efekti; pro teknik bir makine içerisinde bulunan sıvının buharlaşması ile ortaya çıkan sahne efektidir. Renkli duman efektleri ise, sis makinesinden çıkan sis efektinin, içerisindeki renklendirici maddeler sayesinde renkli olarak dışarıya çıkmasıdır.

Renkli duman ve sis efektleri, hem gökyüzünde hem de yerde gerçekleştirilebilir. Örneğin; sahnede yapılan konser etkinliklerinde sis efekti veya renkli sis efektleri ile sahnede nefes kesen bir gösteri yapıyoruz. Temel atma töreni gibi açık havada yapılan organizasyonlarınızda gökyüzünde renkli duman efektleri ile görsel bir şölen oluşturuyoruz.

Renkli Sis ve Duman Efektleri Hangi Etkinliklerde Kullanılır?

Konser etkinlikleri; sis ve duman efektlerinin en çok kullanıldığı sahne etkinliği ve eğlence organizasyonudur. Sanatçı sahneye çıkarken, sis ve renkli duman gösterilerini başlatıyor, konser heyecanını artırıyoruz. Nefes kesen görsel bir şölenle organizasyonun ihtişamını da artırıyoruz.

Düğün organizasyonu da bu tür anlık efektlerin en çok kullanıldığı eğlence etkinlikleridir. Gelin ve damadın mekana girişleri esnasında, nikah seremonisinden sonra, pasta kesimi sonrası, ilk dans gibi önemli anlarda, sis ve renkli duman gösterilerimizi başlatıyor, hem o güzel anlarınıza bir renk katıyor hem de o anlarınızı unutulmaz kılıyoruz.

Temel atma töreni organizasyonu; farklı efektlerin bir arada kullanıldığı, pro teknik ürünlerle zenginleştirilen bir organizasyondur. Ses bombalarına ek olarak sis bombaları ve gökyüzünde süzülen renkli duman efektleriyle, organizasyonu taçlandırıyor, etkinliklerinizi unutulmaz kılıyoruz.

Renkli duman ve sis efektlerine ek olarak, sahne gösterileriniz için, yer volkanları, havai fişek gösterileri, gündüz havai fişek gösterileri, lazer gösterileri, mayın ve ışık şelaleleri gibi profesyonel pro teknik hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.