Şişme Oyun Parkuru Kiralama

Şişme oyun parkuru; hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden eğlence parkurlarıdır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda şişme oyuncak parkurlarında, adrenalin dolu, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik ve festival organizasyonlarında, her yaş grubuna uygun şişme oyun parkuru kiralama hizmeti vermekteyiz. Çocuklar için uygun olan kaydırak, zıpzıp ve top havuzu şişme oyun parkurları ile, çocukların güvenle eğlenmelerini ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Canlı langırt, sumo güreşi, çekme basket, şut becerisi, gladyatör gibi çeşitli boyutlardaki şişme oyuncaklarda da yetişkinlere heyecan dolu bir aktivite sunuyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, birinci sınıf malzemelerden üretilen kaliteli ve çok çeşitli şişme oyun parkurları temin ediyoruz. Parkurlarımızı nakliye ve kurulum hizmetlerimiz ile birlikte organizasyonlarınızda hazır hale getiriyoruz. Her bir parkurun başında da en az 1 adet profesyonel animatör desteği sunuyoruz.

İzmir, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz eğlence organizasyonlarınız için şişme oyuncak kiralama hizmeti veriyoruz.

Çocuklar için Uygun Olan Şişme Oyun Parkuru

  • Top Havuzu: Alışveriş merkezlerinde ve oyun merkezlerinde sık rastladığımız top havuzu parkurlarını, organizasyon mekanlarınıza kadar getiriyoruz. İçi yumuşak toplarla dolu şişme parkurumuzun duvarları da, çocuklarımızın güvenliği için filelerle kaplı. Çocuklarımızın güvenle ve keyifle vakit geçirebilmeleri için profesyonel animatörümüz top havuzu parkurunda görev alıyor. 1 yaş grubundan 5 yaş grubuna kadar olan çocuklar için keyifli, eğlenceli ve güvenli bir şişme oyun parkuru.
  • Kaydırak: Çocukların en sevdiği oyuncak olan kaydırağın en güvenli halini şişme oyun parkuru olarak organizasyonlarınıza taşıyoruz. Çeşitli desen ve renklerde olan kaydırakların tırmanma bölümleri ve merdivenleri ve kayma alanı bulunuyor. Her parkurda olduğu gibi bu parkurda da görevli animatörümüz çocukların güvenliğinden sorumlu oluyor.

Yetişkinler için Uygun Olan Şişme Oyun Parkurları

  • Canlı Langırt: Futbol oyunun, şişme oyun parkurlarında oynanan eğlenceli bir hali. Oyuncular belinden plastik bir kemerle bağlanıyorlar.
  • Sumo Güreşi: Sumo güreşi, şişme kostümlerle oynanan eğlenceli bir oyun. Şişme parkurun üzerinde yarışan sumocular, birbirlerini devirerek kırmızı çizginin dışına itmeye çalışıyorlar.
  • Gladyatör: Oyuncular, yerden yarım metre kadar yüksek yumuşak bir zeminin üzerinde duruyorlar. Ellerindeki şişme sopayla birbirlerini yerdeki yumuşak zemine düşürmeye çalışıyorlar.

Hem yetişkinler hem de çocuklar için, çekme basket, şut becerisi, bungee run gibi çok çeşitli şişme oyun parkuru seçeneklerimiz de var. Ayrıca masa langırtı, air hockey, 12 D sinema gibi mekanik oyuncaklarımızla da eğlence organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz.

Şişme oyun parkurları ile doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu, sünnet organizasyonu gibi etkinliklerinizi karnaval ortamına dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz parkur görevlisi olarak palyaço, şişme palyaço ve kostümlü karakterlerimizden oluşan animasyon kadromuzu tercih edebilir, dilerseniz de sivil animatörlerimizden destek alabilirsiniz.