Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet organizasyonu; okulların mezuniyet etkinliklerinde yaptığımız aktiviteler bütünüdür. Öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin, bu özel günü , en güzel şekilde hatırlamaları ve bu günün hafızalarda unutulmaz kalması için, profesyonel mezuniyet organizasyonu etkinlik takviminizi hazırlıyoruz.

Hem öğrenciler, hem öğretmenler, hem de veliler için çok duygusal, heyecanlı ve özel bir gündür mezuniyet organizasyonu. Üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir etkinlik takvimi yapılmalıdır. Çünkü mezuniyet organizasyonları, okulun kalitesi ve profili hakkında bazı ipuçları verir. Her şeyden önemlisi, bir dönemin bitişini ve yeni bir dönemin başlangıcını simgelediği için, manevi önemi de büyüktür.

Trendy Organizasyon firması olarak, mezuniyet organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde organize ediyoruz. Organizasyon konsepti, organizasyon mekanı, tercihleriniz ve organizasyon bütçenize göre bir etkinlik takvimi hazırlıyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla da bu özel günü baştan sona organize ediyoruz.

Mezuniyet Organizasyonu ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Mezuniyet organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ekipman Kiralama

Masa, sandalye, bistro masa, kürsü gibi dilediğiniz sayıda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanları, firmamızdan temin edebilirsiniz.

Profesyonel Ses, Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Kiralama

Mezuniyet organizasyonlarının olmazsa olmazı ses, sahne ve ışık sistemlerini, istediğiniz profesyonellikte size sunuyoruz. Küçük çaplı ya da daha büyük çaplı mezuniyet organizasyonlarınıza göre; ses ve sahne sistemlerimizin kurulumunu yapıyoruz.

Üniversite mezuniyet organizasyonları gibi, daha büyük çaplı mezuniyet organizasyonlarınızda; truss sistemleriyle desteklediğimiz sahne sistemleri, line array adı verilen yeni nesil ses sistemleri kullanıyoruz. Led ekranlar ve ışık sistemleriyle destekliyoruz.

Süsleme Hizmetleri

Mezuniyet organizasyonlarının simgesi olan yürüyüş yolu süslemelerinizi, profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Kırmızı halı, denizci fenerleri, yürüyüş yolu sütunları ile desteklediğimiz yürüyüş yolunun girişini, balon veya sütunlardan oluşan bir kapı takla düzenliyoruz. Dilerseniz, okulunuzun logosu ile aynı renkte olan balon kapı tak süslemelerle de yürüyüş yolunuzu renklendiriyoruz.

Tül, kumaş ve çiçek süslemelerle, sahne, kürsü, masa, sandalye ve yürüyüş yollarını şık ve ihtişamlı bir şekilde süslüyoruz.

Havai Fişek ve Pro Teknik Hizmetler

Açık havada gerçekleştireceğiniz mezuniyet etkinliklerinizde, profesyonel havai fişek gösterileriyle mezuniyetinizi renklendiriyoruz.

Hem iç hem de dış mekan etkinliklerinizde, sahnede ve yürüyüş yollarında yer volkanları kurulumları yapıyoruz. Öğrencilerin sahneye çıktıkları ve diplomalarını aldıkları anlarda da ihtişamlı bir volkan gösterisi yapıyoruz.

Profesyonel lazer gösterileriyle de, organizasyonlarınızı daha gösterişli bir şekilde organize ediyoruz. Işık şelaleleri ile sahnede hem fotoğraf için fon oluşturuyor, hem de heyecanlı etkinlikler sunuyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Profesyonel fotoğraf ve video çekimleriyle mezuniyet törenlerinizi unutulmaz kılıyoruz. Açık alanda gerçekleştireceğiniz mezuniyetlerinizde, profesyonel drone çekimlerimizle etkinliklerinizi havadan görüntülüyoruz.

Reji ekibimizle, ses, görüntü, ışık ve çekim hizmetlerimizi senkronize ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor, mezuniyet törenini naklen yayınlıyoruz.