Üçgen Bayrak Süsleme

Üçgen bayrak süsleme; her türlü organizasyonda tercih edilen, hem süsleme hizmeti hem de reklam ve tanıtım hizmetidir.

Bayrak süsleme, üçgen bayrak, kırlangıç bayrak ve yelken bayrak süsleme olarak çeşitlendirilir. Üçgen bayrak ise en çok kullanılan ve tercih edilen bayrak süsleme çeşididir.

Açılış organizasyonları başta olmak üzere, temel atma töreni organizasyonu, firmaların yıl dönümü etkinlikleri gibi kurumsal organizasyonlarda üçgen bayrak ve bayrak süsleme tekniklerini kullanıyoruz.

Organizasyonlarda en çok bilinen süsleme tekniği, balon süsleme, kumaş süsleme ve çiçek süslemedir. Bayrak süsleme, balon süsleme ile ahenkli bir bütün oluşturur. Renk uyumlarıyla birlikte organizasyonun dikkat çekiciliğini artırır. Ayrıca, daha dayanıklı ve ekonomik bir süsleme hizmetidir.

Hem markanızın ve firmanızın akılda kalıcılığını artırmak, hem organizasyon ve etkinliklerinizi dikkat çekici hale getirmek, hem de estetik bir etkinlik mekanı için bayrak süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, uzun yıllardır kurumsal firmaların kurumsal etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle kaliteli bir organizasyon hizmeti veriyoruz.

İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak ve Türkiye’nin her yerine organizasyon hizmeti veriyoruz.

Üçgen Bayrak Süsleme Nedir, Nasıl Yapılır?

Üçgen bayrak süslemeleri, üçgen şeklinde olan özel bayrak kumaşların ipe sıralı bir şekilde dizilmesiyle yapılır. Organizasyon mekanının bulunduğu cadde ve sokaklara boylu boyunca asılır.

Üçgen bayrak süslemelerde, bir paketin içinde yaklaşık 25 metre uzunluğuna denk gelen ipe dizili üçgen bayrak bulunur. Organizasyon mekanında kullanılan alana göre, organizasyon öncesi kullanılacak üçgen bayrak ölçüsü belirlenir.

Üçgen bayrak süslemelerde, firmanızın, markanızın veya kurumunuzun renklerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz tek renk, dilerseniz 2 veya daha fazla renk tercih edebilirsiniz. İsterseniz de firma logonuza bayraklarda yer verebilirsiniz. Markanızı veya logonuzu da bayraklara basabiliriz.

Standart üçgen bayraklar kırmızı ve beyaz renklerde hazır halde bulunuyor. Eğer farklı renklerde üçgen bayrak süslemeler tercih ederseniz, tedarik süresi 4 gün, baskılı üçgen bayrak süslemeler isterseniz de tedarik süresi 7 güne kadar çıkabiliyor.

Kırlangıç Bayrak Süsleme

Kırlangıç bayrak süsleme, kırlangıç şekline benzeyen bayrak süsleme çeşididir. Üçgen bayrakta olduğu gibi kırlangıç bayrak süslemede de bayraklar ipe dizilir ve dikkat çekecek şekilde boylu boyunca asılır. Kırlangıç bayraklarda da marka, firma logonuzu baskı olarak basabilir, kırlangıç bayrak süslemenizi reklam ve tanıtım amaçlı kullanabiliriz.

Yelken Bayrak Süsleme

Yelken bayrak; duba, direk ve bayrak kumaşından oluşan bayrak süslemelerdir. Reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılırlar. Markanızın logosu yer alır. Yelken bayraklarda kullanılan kumaşlar yağmurdan etkilenmeyen, özel olarak üretilen bayrak kumaşlarıdır. Açılış organizasyonlarınızda, markanızın ve firmanızın akılda kalıcılığını artırmak ve dikkat çekmesini sağlamak için yelken bayrak süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.