Sivil Animatör

Sivil animatör; animasyon etkinliklerinin tamamına hakim olan, organizasyon konseptine ve temasına uygun etkinlikler gerçekleştiren animasyon görevlisidir.

Sivil animatörlerin organizasyonlardaki görev ve sorumlulukları, organizasyonun konseptine ve temasına göre belirlenir. Her tür organizasyonda, profesyonel bir sivil animatöre ihtiyaç duyulur.

Trendy Organizasyon firması olarak organizasyon ve animasyon alanında profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermeyi ilke edindik. Organizasyon ve animasyon alanında profesyonel kişilerle birlikte çalışıyoruz. Firmamızda çalışan animatörlerimize, animasyon alanında A’dan Z’ye detaylı bir eğitim veriyoruz. Animasyona dair her konu ve her etkinlik hakkında yeterli donanıma gelmiş olan ekip üyelerimizle, staj eğitimlerimize başlıyoruz. Daha sonra animasyon alanında uzman animatörler olmasını sağlıyoruz.

İzmir’de bulunan merkez ofisimizden animatör temini gibi organizasyon ve animasyon hizmetlerini sağlıyoruz. Yalnızca İzmir değil, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin her yerine de sivil animatör temini yapıyor, organizasyon hizmetleri veriyoruz.

Sivil Animatör Ne Yapar?

Sivil animatörlerin görev ve sorumluluk alanları oldukça geniştir. Organizasyon konseptine, temasına, organizasyonun katılımcı profiline göre, bir sivil animatörün görev ve sorumlulukları değişebilir.

Şişme Oyun Parkurlarında Görev Alırlar

Piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu gibi etkinliklerde kurulan şişme oyun parkurlarının başında görev alırlar. Parkurların kurulmasından, parkuru kullanan kullanıcılarının güvenliğinden sorumludurlar.

Bireysel Oyunlar ve Takım Oyunlarını Yönetirler

Piknik organizasyonu gibi outdoor etkinlikleri ve açık hava organizasyonlarında, hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan oyunların ve yarışmaların yürütülmesinden sorumludurlar. Animasyon alanında her türlü eğitimleri almış olan sivil animatörlerimiz, yaş grubuna uygun oyunlar oynatırlar.

Hem bireysel hem de takım oyunları ile organizasyonu daha keyifli hale getirirler. Outdoor aktivitelerde kırkayak, çuval yarışı, halat çekme, sandalye kapmaca, kovayla su taşıma, bardak kaydırma gibi çeşitli takım oyunları oynatırlar. Makyaj güzeli, hamster, ikiz tişört gibi çeşitli piknik oyunlarıyla da etkinliklerinizi zenginleştirirler.

Atölye Çalışmalarında Görev Alırlar

Çocuklarla yapılan eğitici atölye çalışmalarında çocuklarla birlikte çeşitli çalışmalar yaparlar.Çocuklara davet ve tebrik kartı yapımı, tişört boyama ve kum boyama gibi atölye çalışmalarını öğretirler ve onlarla birlikte uygulama yaparlar.

Animasyon Etkinliklerinde Yer Alırlar

Doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu, milli ve dini bayram kutlamaları, AVM etkinlikleri, açılış organizasyonu gibi etkinliklerde animasyon etkinlikleri yaparlar. Yüz boyama, sosis balon katlama gibi aktiviteler yaparlar.

Palyaço fobisi olan çocuklar için animatörlerimiz ile animasyon hizmet veriyoruz. Firmamızın adının ve logosunun yer aldığı tişörtleri giyen sivil animatörlerimiz, dilerseniz, markanızın logosunun veya firmanızın adının yer aldığı tişörtleri de giyebilirler.