Özel Dekorlar ile Süsleme

Özel dekorlar ile süsleme; organizasyonunun mekanını, çeşitli mobilya, obje ve nesnelerle, organizasyon konseptine uygun süslemektir.

Bir organizasyonun konseptini, kalitesini ve profesyonelliğini, organizasyon mekanının dekoru belirler. Bu sebeple organizasyon mekanlarınızı titizlikle dekore etmeye, dekorları seçerken konsept ile uyum sağlamasına dikkat ediyoruz.

Düğün organizasyonu, nişan organizasyon, kına organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi her türlü etkinlikte özel dekorlar ile süsleme yapıyoruz. Üstelik organizasyonlarınızda kullandığımız mobilya, aksesuar ve objelerin bir kısmını, kendi atölyemizde, kendi ekibimizle birlikte tasarlıyor ve üretiyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. Evlilik teklifi organizasyonlarında, mekanları konsepte uygun romantik bir şekilde süslüyoruz. Düğün organizasyonlarında, konuklarınızı sıcacık bir ortamda karşılıyoruz.

Özel Dekorlar ile Süsleme Nasıl Yapılır?

Organizasyonun konsepti ve teması belirlenir. Konsepte uygun dekoratif mobilyalar, masa, sandalye ve yürüyüş yolu kullanılır. Balon süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme, kumaş rafya süsleme gibi tekniklerle dekorasyon ve süsleme tamamlanır.

Düğün Organizasyonlarında Özel Dekorlar ile Süsleme

Farkı konseptlerde düğün organizasyonlarınız için özel süslemeler yapıyoruz.

Kır konseptli düğün organizasyonlarında; çiçek ve tüllerle süslenmiş gazebo ve çardaklar, beyaz sütunlardan oluşan yürüyüş yolları kullanıyoruz. Pastel tonlarda çiçeklerle süslediğimiz şamdanlarla da masa süslemelerimizi tamamlıyoruz.

Kumsal konseptli düğün organizasyonlarında; denizci fenerleri ve fanuslarla süslenmiş yürüyüş yolları oluşturuyoruz. Bembeyaz tüllerle süslenmiş gazebo, deniz kabukları ve istiridyelerle göz kamaştıran bistro masalar kullanıyoruz.

Rustik konseptli düğün organizasyonlarında; kırsal temalı dekoratif objeler ve süslemeler kullanıyoruz. Yürüyüş yolunun başında bisiklet dekoru, yönlendirme tabelaları, hasır sepetlerde sunulan hediyeler, işlenmemiş kütükten yapılan nikah kürsüsü ve nikah çardağı, kütük yürüyüş yolları kullanıyoruz. Kumaş rafyalarla süslemeler yapıyor, masa numaralandırmalarında da yine kütük gibi doğal objeler kullanıyoruz.

Vintage konseptli düğün organizasyonlarında; eskitilmiş denizci feneleri, eskitilmiş büfe mobilyalar, danteller, gramofon ve eski radyo gibi dekoratif objeler kullanıyoruz.

Evlilik Teklifi Organizasyonlarında Özel Dekorlar ile Süsleme

Romantik evlenme teklifi organizasyonalrında da konsepte özel dekorlarla süsleme yapıyoruz. Tekne evlilik teklifi organizasyonlarında uçan balonlar ve romantizmi simgeleyen mumlar kullanıyoruz. Kumsal evlenme teklifi organizasyonlarında deniz temalı objeler ve dekoratif ürünler kullanıyoruz.

Doğum Günü Organizasyonlarında Özel Dekorlar ile Süsleme

Temalı doğum günü partilerine özel dekorlar ve objeler kullanıyoruz. Örneğin; Türk gecesi konseptli doğum günü partilerinde özel sedirler kullanıyoruz. Geleneksel Türk kahvesi standlarından kahve dağıtımı yaparken, aynı zamanda mekanın da otantikliğini artırıyoruz.