AVM Etkinlikleri

AVM etkinlikleri; alışveriş merkezlerinde gerçekleştirilen, yeni bir mağaza açılış organizasyonu, indirim ve kampanya dönemi etkinlikleri, milli ve dini bayram kutlamaları gibi aktivitelerin bütünüdür.

Animasyon gösterileri, sahne gösterileri, eğitici atölye çalışmaları, şişme oyun parkurları ile alışveriş merkezlerini hem çocuklar hem de yetişkinler için daha eğlenceli hale getiriyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, animasyon ve organizasyon alanında profesyonel ve tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Günümüzde çok fazla vakit geçirir olduğumu alışveriş merkezlerini, çocuklar için daha yararlı, daha eğitici, daha eğlenceli hale getiriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz alışveriş merkezi etkinliklerinde, firmamızdan her türlü organizasyon destek hizmetini alabilirsiniz.

AVM Etkinlikleri Hizmetlerimiz

Alışveriş merkezlerinde milli ve dini bayram kutlamaları yapabilir, indirim ve kampanya dönemlerinizi de eğlenceli bir şekilde hedef kitlenize duyurabilirsiniz.

Animasyon Gösterileri

Palyaço, şişme palyaço, pelüş maskot, çizgi film ve Disneyland karakterleri, tahta bacaklı adam, skyrunner gibi animasyon ekibimizle, AVM etkinlikleri ve alışveriş merkezi organizasyonlarınızı renklendiriyoruz. Renkli animasyon gösterileriyle, hem alışveriş merkezlerinizde geçirilen zamanı daha verimli ve aktif kılıyor, hem de hedef kitlenize keyifli seyirler sunuyoruz.

Sahne Gösterileri

Sihirbaz gösterisi, jonglör gösterisi, ateş yutan adam gösterisi, dans gösterileri ve profesyonel sunucu hizmetleriyle de, katılımcılara keyifli bir alışveriş molası imkanı sunuyoruz.

Ödüllü Yarışmalar

Çarkıfelek, kutu açmaca, adam asmaca gibi eğlenceli oyunları sunucumuz ve animasyon ekibimizle birlikte oynatıyoruz, oyun ve yarışmaların sonunda da çeşitli ödüller sunuyoruz.

Süsleme Hizmetleri

Etkinliklerinizi daha dikkat çekici hale getirmek için, balon süsleme, yürüyüş yolu süsleme, kumaş süsleme, çiçek süsleme ve tül süsleme hizmetleri veriyoruz.

Ekipman Temini

Masa, sandalye, çadır, gölgelik, kırmızı halı, yürüyüş yolu kiralama hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ses, sahne, görüntü ve ışık sistemleri gibi ekipman ve malzeme temini, nakliye ve kurulum hizmetleri veriyoruz.

Sokak Satıcıları ve Nostaljik Satıcılar Hizmeti

Patlamış mısırcı, pamuk şekerci, kağıt helvacı, macuncu, dondurmacı gibi sokak satıcıları standlarımızda lezzetli ve nostaljik sunumlar yapıyoruz.

Ajans Hizmetleri

Karşılama hostesi, manken, sunucu, ünlü manken ve ünlü müzisyen temini gibi ajans hizmetleri ile AVM etkinliklerinizi daha profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi

Alışveriş merkezlerinin tanıtım filmlerini oluşturmak, profesyonel reklam ev tanıtımlarınızı yapmak, ekinliklerinizi unutulmaz kılmak için, Trendy Organizasyon firması olarak profesyonel fotoğraf çekimi, profesyonel video çekimi, profesyonel drone çekimi, tanıtım film çekimleri, tanıtım film ve reklam kurguları gibi prodüksiyon hizmetleri veriyoruz.