Sunucu Temini ve Ses Sistemi Kiralama İzmir
Sunucu Temini ve Ses Sistemi Kiralama İzmir

Eğlence organizasyonlarınızda müzik hizmeti ve sahne gösterileri hizmetlerinizde tercih edebileceğiniz çeşitli ses sistemi kiralama hizmetleri veriyoruz.

Ufak çaplı organizasyonlarınızdan büyük ölçekli organizasyonlarınıza kadar her türlü etkinliklerde kullanabileceğiniz ses sistemlerimiz mevcut. Ufak ses sistemi, orta büyüklükte ses sistemi ve profesyonel ses sistemleri olarak çeşitlendirdiğimiz ses sistemlerimizden, mekanınız ve konseptinize uygun olanı belirliyoruz. Mekan keşfi yapıyor, organizasyon konseptinize uygun olan ses sistemlerimizin organizasyon mekanında kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Evlilik teklifi organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu ve konser etkinlikleri gibi organizasyonlarınız için ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de organizasyon hizmetleri gerçekleştiriyor ve ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz.

Organizasyon Türüne Göre Ses Sistemi Kiralama

Organizasyon mekanına ve organizasyona davetli olan katılımcı sayısına göre, etkinliklerinizde kullanacağımız ses sistemlerimizi belirliyoruz.

Ufak Ses Sistemi

Ufak ses sistemi, içerisinde bir adet ses mikseri, bir adet kabin, bilgisayar ve mikrofon bulunan ses sistemleridir. Genellikle 30 katılımcı sayısına kadar olan organizasyonlarda, ufak ses sistemleri yeterli oluyor.

Evlenme teklifi organizasyonu, doğum günü organizasyonu, küçük çaplı açılış organizasyonu, piknik organizasyonu gibi etkinliklerde, ufak ses sistemlerimizi tercih edebilir, kaliteli bir ses sistemi ile konuklarınıza müzik dinletisi sunabilirsiniz.

Orta Büyüklükte Ses Sistemi

Orta büyüklükte ses sistemleri, ses mikseri, birden fazla kabin, kablolu veya kablosuz mikrofon ve bilgisayardan oluşan ses sistemleridir. 30’da fazla katılımcının olduğu organizasyonlar için tercih edilebilir.

Açık havada gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda ve katılımcı sayısının fazla olduğu etkinliklerde orta büyüklükte ses sistemlerini kullanıyoruz. Kırda gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonları, kumsal konseptli düğün organizasyonları ve salon düğünleri de dahil her türlü düğün organizasyonlarınızda orta büyüklükte ses sistemlerini kullanabilirsiniz. Profesyonel DJ etkinlikleri gibi müzik ziyafetlerinizde de, orta büyüklükteki ses sistemleriyle kaliteli bir sese ulaşabilirsiniz. Düğün organizasyonları dışında, büyük çaplı açılış organizasyonları, AVM etkinlikleri, belediye etkinlikleri gibi organizasyonlarda da, orta büyüklükteki ses sistemlerimizi tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Ses Sistemi

Profesyonel ses sistemleri, ufak ve orta büyüklükteki ses sistemlerine göre, daha yüksek performanslı ses kalitesini sahip sistemlerdir.

Profesyonel ses sistemlerimizde yeni nesil dijital ses mikserleri, yüksek performanslı ses kabinleri bulunuyor. Sahne ve ışık sistemlerini ses sistemlerimizle entegre etmek için de truss sistemleri kullanıyoruz. Line array adı verilen, son teknoloji yeni nesil dikey ses sistemleriyle de hem sahne alanını daha geniş kullanma fırsatı elde ediyor, hem de görsel ve işitsel bir zenginlik sunuyoruz.

Konser etkinlikleri, şenlik organizasyonları gibi katılımın çok olduğu ve çok iyi bir ses kalitesi ihtiyacının olduğu organizasyonlarda, profesyonel ses sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.