Profesyonel Sahne Sistemleri ve Sahne Kiralama Trendy Organizasyon
Profesyonel Sahne Sistemleri ve Sahne Kiralama

Sahne kiralama; sahne, podyum, ışık sistemleri, ses sistemleri, jeneratör ve görüntü sistemlerinin de dahil olduğu teknik hizmetler bütünüdür.

Trendy Organizasyon firması olarak büyük çaplı organizasyonlarınızda profesyonel sahne kiralama hizmetleri veriyoruz. Sahne sistemlerinin içerisinde, organizasyon konseptinin gerektirdiği her türlü teknik hizmetleri de sizler için temin ediyoruz.

Sahne sistemleri kurulumu ve yönetimi için, profesyonel ve deneyimli bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Organizasyonlarınızda sahne sistemlerinin tamamını bir bütün olarak ekibimizle yönetiyoruz. Dilerseniz de, led ekran kiralama, ses sistemi kiralama, ışık sistemleri kiralama, fotoğraf ve video çekimi gibi sahne hizmetlerini ayrı olarak veriyoruz.

Düğün organizasyonları da dahil olmak üzere, defileler, protokol katılımlı organizasyonlar, konser etkinlikleri, büyük açılış organizasyonları ve şenlik organizasyonları gibi eğlence etkinliklerinizde, sahne sistemleri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda, sahne sistemleri hizmetleri veriyoruz.

Sahne Sistemleri ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Sahne, organizasyonlarda, konser, gösteri ve konuşma gibi etkinliklerin gerçekleştirildiği özel bir alandır. İzleyicilerin rahatlıkla sahnede gerçekleştirilen etkinlikleri görebilmesi, etkinliklerin kaliteli bir şekilde izleyiciye aktarılması ve etkinliklerin dikkat çekebilmesi için, sahne sistemlerinin profesyonel bir şekilde kurulması ve yönetilmesi gerekir.

Sahne kurulumu için, zeminden minimum 1 ya da 1 buçuk metre yükseklikte ekipmanlar kullanıyoruz. Sahnenin büyüklüğü 100 metrekare büyüklüğünde olabileceği gibi 200 ya da 250 metrekare büyüklükte de olabilir. Truss adı verilen sistemlerle, sahnedeki bacak sayısını belirliyor, ses ve ışık sistemleriyle sahne kurulumunu destekliyoruz. Truss sistemleri 4 ayak olabileceği gibi, tercihinize göre 6 ya da 8 ayak da olabiliyor.

Truss sistemlerine ek olarak görüntü sistemleriyle de sahneyi zenginleştiriyor ve işlevselleştiriyoruz. Sahnenin tek bir yerinde ya da çeşitli bölümlerinde led ekranlar kullanıyoruz. Organizasyon video çekimlerini naklen bu ekranlara veriyor, bunun için de profesyonel bir reji ekibi görevlendiriyoruz. Reji ekibi, görüntü, ses ve ışık sistemlerini ayrı olarak takip eden ve yöneten uzman kişilerden oluşuyor. Görüntü, iç ses ve dış ses gibi teknik detaylarla reji ekibi ilgileniyor.

Organizasyon konseptine uygun olarak çeşitli ses ve ışık sistemleri kullanıyoruz. Genellikle profesyonel sahne kurulumlarında, profesyonel ses ve ışık sistemleri kullanıyoruz. Renkli ışık, sis ışıkları, efekt ışıkları ve takip ışıkları gibi ışık sistemleri tercih ediyoruz. Yer volkanı, ışık şelalesi gibi pro teknik gösterileriyle de sahne gösterilerinizi şık ve ihtişamlı bir hale getiriyoruz.