Macuncu

Macuncu; Osmanlı macunu dağıtımı yapan nostaljik satıcılar hizmetlerimizdendir. Osmanlı macuncumuz, özel macun tepsisinde rengarenk macun şekerlemelerini sunar ve organizasyonlarda dağıtır.

Geçmişten gelen geleneklerimizden olan macun, hem lezzetiyle hem de şifalı olmasıyla bilinen bir şekerlemedir. Lezzetiyle, sunumuyla organizasyonlarınıza renk katar.

Piknik organizasyonu, açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, düğün organizasyonu gibi etkinliklerde macun standlarımızdan konuklarınıza lezzetli ikramlar yapabilirsiniz.

Macun şekerlemeleri, lezzetli ve sağlıklı olduğu kadar, geçmişi de yad etmemizi sağlayan, çocuklarımıza gelenek ve göreneklerimizi tanıtmamızı sağlayan yiyeceklerdir. Trendy Organizasyon firması olarak, eski zamanlarda sokak başlarında heyecanla beklettiğimiz macuncumuzu, artık organizasyonlarınıza getiriyor, dilerseniz de yöresel kostümlerimizle, maniler eşliğinde dağıtımını yapıyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda, Osmanlı macuncusu ile birlikte çeşitli nostaljik satıcılar hizmeti veriyoruz. Kahveci güzeli, limonatacı şerbetçi, pamuk şekerci, patlamış mısırcı, kağıt helvacı, kestaneci ve bozacı gibi sokak satıcılarımızla organizasyonlarınıza renk katıyoruz.

Macuncu ve Osmanlı Macunu Hizmeti

Macun; Osmanlı döneminde yapılan, çeşitli meyve özleri, limon, şeker, bal ve baharatlardan oluşan bir şekerlemedir. Macuncu ise; Osmanlı macununu özel tepsilerde sunan ve dağıtan kişidir.

Eski dönemlerde lezzetinin yanında şifalı olduğu da bilinen Osmanlı macunu, doktorlar ve aktarlar tarafından kullanılan ve tercih edilen bir yiyecekti. Çeşitli sağlık sorunlarını iyileştirdiğine inanılırdı. Bu sebeple hem sağlık alanında kullanılır, hem de sokak başlarında ve eğlence etkinliklerde dağıtımı yapılırdı.

Bizler de, geleneklerimizden gelen lezzetleri hem yad etmek hem de çocuklarımıza tanıtmak için, Osmanlı macunu dağıtımı hizmeti veriyoruz. Macuncumuz, macun tablasını alıp rengarenk şekerlemeleri tepsisinde sunuyor. Bir sürü faklı renk ve aromadan oluşan macunu çubuklara sarararak etkinliklerinizde dağıtıyor. Farklı meyve özlerinden oluşan macunlarımızda, renklendirici madde gibi herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz. İnsan sağlığını önceliklerimiz arasına alıyor ve hijyenik koşullarda macun üretimi ve dağıtımı hizmetini veriyoruz.

Yediden yetmişe herkese hitap eden bu lezzeti, her türlü eğlence organizasyonlarınızda kullanabilir, konuklarınıza lezzetli ikramlar yapabilirsiniz.

Macun ve Macuncu Hizmeti Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Ramazan etkinlikleri ve Türk gecesi konseptli organizasyonlar; macun gibi sokak satıcıları hizmetlerimizin en çok yakıştığı organizasyonlardan biri. Macuncularımız, yöresel kostümleri ile maniler eşliğinde macun dağıtımı yapıyorlar.

Doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu ve açılış organizasyonu gibi etkinliklerde de macun dağıtımı yapıyoruz. Macun dağıtımı ile hem keyifli bir etkinlik gerçekleştirmenizi sağlıyor hem de konuklarınıza lezzetli şekerleme ikramları yapıyoruz.