Kestaneci – Kestane Standı

Kestaneci ve kestane standı hizmeti ile eğlence organizasyonlarınıza renk katıyor, konuklarınıza lezzetli ve sıcacık közde kestane ikramı yapıyoruz.

Açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, bayi toplantıları, şenlik organizasyonu, festival organizasyonu, doğum günü organizasyonu, Ramazan etkinlikleri ve piknik organizasyonu gibi etkinliklerinizde, kestaneci ve kestane standı hizmeti ile lezzetli ikramlar yapıyoruz.

50 kişilik organizasyonlardan 5000 kişilik organizasyonlara kadar kestane dağıtımı hizmeti vermekteyiz. Kestanelerin pişirilmesi ve dağıtılmasına kadar olan tüm süreçlerle ilgileniyoruz.

Dilerseniz kestane standları dilerseniz de kestane arabaları ile organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, uzun yıllardır organizasyon sektöründe çeşitli etkinlikler organize ediyor ve gerçekleştiriyoruz. Her türlü etkinlikte tercih edilen kestane standı ve közde kestane hizmetimizle ve profesyonel ekibimizle organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için kestaneci ve kestane standı hizmeti veriyoruz.

Kestaneci ve Kestane Standı Hizmeti

Kestane, özellikle soğuk kış aylarının vazgeçilmez bir yiyeceği. Tatlısı, tuzlusu ve yemeğiyle, her sofrada yerini alan, her damak tadına da hitap eden bir besin. Ama kestane denilince ilk aklan gelen yiyecek de közde kestane oluyor. Közde pişen kestaneler, mis gibi kokusuyla herkesi cezbediyor. Önceleri her evin sobasında pişen kestaneler, şimdilerde sokak başlarında ve organizasyonlarda da pişiyor. Mis gibi kokusuyla herkesi etkiliyor.

Trendy Organizasyon firması olarak, hem lezzetli hem de nostaljik olan kestaneci ve kestane standı hizmetimizle organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz. Kestane arabası ve kestane standlarımızda közde kestane dağıtımı yapıyoruz.

Kestane standları ve kestane arabalarında közde kestane hizmeti veriyoruz. Kestane pişiricimiz, iri olarak seçtiği kestaneleri, şişkin kısımlarından kesiyor. Közde pişirdiği kestaneleri, soğumaması için sıcak bir bölümde üzeri kapalı bir şekilde bekletiyor. Böylece organizasyon boyunca kestaneler sıcak bir şekilde dağıtılıyor.

50 kişilik organizasyonlarınızdan 5000 kişilik organizasyonlara kadar her türlü etkinliklerinizde közde kestane pişiriyor, özel kese kağıtlarda dağıtımını yapıyoruz. Ramazan etkinlikleri, Türk gecesi temalı etkinlikler gibi geleneksel etkinliklerinizde, yöresel kostümler giymiş olan kestanecilerimiz, kestane dağıtımı yapıyor.

Kestaneci ve Kestane Standı Hizmeti Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

Şenlik organizasyonu, festival organizasyonu ve konser etkinlikleri, kestaneci ve kestane standı hizmetlerinin en çok tercih edildiği organizasyonlardır.

Ramazan etkinlikleri ve Türk gecesi gibi etkinliklerinizde de kestaneci ve kestane standı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz limonatacı şerbetçi, bozacı, pamuk şekerci, İzmir lokma ve kahveci gibi sokak satıcıları hizmetlerimizden de yararlanabilir, etkinliklerinize nostaljik bir hava katabilirsiniz.