Popcorn – Patlamış Mısırcı

Patlamış mısırcı; pop corn olarak da bilinen bir çerezdir. Lezzetiyle ve kokusuyla herkesin damak tadına hitap eden patlamış mısır, her türlü etkinlik ve organizasyonlarda kullanılır.

Her evde patlatılan mısır kültürünü, Trendy Organizasyon firması olarak, organizasyon ve etkinliklerinize de taşıyoruz. 50 kişilikten 5000 kişiliğe kadar olan organizasyonlarınızda, patlamış mısır ve pop corn hizmeti veriyoruz.

Patlamış mısır ikramları için, patlamış mısır arabaları ve makineleriyle hizmet veriyoruz. Kese kağıtlarında patlamış mısır dağıtımı yapan personelimizle, animasyonlu etkinliklerinizi ve konsept organizasyonlarınızı renklendiriyoruz.

Açılış organizasyonu, piknik organizasyonu, düğün organizasyonu, şenlik organizasyonu, festival etkinlikleri gibi organizasyonlarda, pop corn dağıtımı yaparak, sokak satıcıları ve catering hizmeti veriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’ye patlamış mısırcı ve pop corn makinesi kiralama hizmeti veriyoruz. Patlamış mısır hizmetlerinin yanında kahveci, limonatacı şerbetçi, macuncu, pamuk şekerci, kağıt helvacı gibi sokak satıcıları ve nostaljik satıcılar hizmetleri için de organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz.

Patlamış Mısır Makinesi Kiralama ve Patlamış Mısırcı Hizmeti

Patlamış mısır yaparken, organik darılar ve mısırlar kullanıyoruz. Isının etkisiyle patlayan mısırlar, lezzetli birer çerez haline geliyor. Hem kokusuyla hem de lezzetiyle her birimizi cezbediyor.

Sinema etkinliklerinin vazgeçilmezi ve adeta simgesi haline gelmiş olan patlamış mısır ve popcorn hizmetini, her türlü etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlarımızla, hijyen kurallarına dikkat ederek, katkı maddesiz pop corn üretimi yapıyoruz. Patlamış mısır arabalarımızı organizasyonlarına uygun konseptlerde organizasyonlarınız için ahzır hale getiriyoruz.

Patlamış Mısır ve Pop Corn Hizmeti Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih edilebilir?

Piknik organizasyonu, patlamış mısırcı hizmetlerine en çok yer verdiğimiz organizasyonlardan biridir. Hem aile pikniklerinizde hem de kurumsal piknik organizasyonlarınızda pop corn dağıtımı yapıyoruz. Lezzetiyle ve kokusuyla eğlenceli bir sunum yapıyoruz.

Doğum günü organizasyonlarınızda; etkinliklerinizi sıra dışı kılmak adına patlamış mısır hizmeti veriyoruz. Özellikle çocuk doğum günlerinde, yaş günü temalı stickerlarla kaplı özel kese kağıtlarında dağıttığımız popcornlarla, etkinliklerinizi daha eğlenceli hale getiriyoruz.

Temalı parti organizasyonları da, patlamış mısır gibi nostaljik satıcılar hizmetlerine çok sık verdiğimiz etkinliklerden biri. Cadılar bayramı temalı doğum günü partileri, Türk gecesi konseptli partiler ve çeşitli konseptlerde organizasyonlarınızda da pop corn arabalarımız ile hizmet veriyoruz.

Şenlik organizasyonu, farklı etkinlik ve aktivitelerin en çok yakıştığı eğlence organizasyonlarından biri. Mis gibi kokusuyla tüm organizasyon mekanında etkili olan patlamış mısırlarımızla organizasyonlarınızı karnaval alanına dönüştürüyoruz.