Baby Shower Organizasyonu

Kutsal annelerimizin, çocuklarını dünyaya getirmeden önce dostlarıyla ve aile üyeleriyle bir arada olduğu eğlenceli etkinlikler için, baby shower organizasyonu düzenliyoruz. Baby shower partileri, ülkemizde de son dönemde oldukça revaçta olan bir eğlence organizasyonu. Karnı burnunda annelerimizin en mutlu ve ama duygusal günlerinden de biri aynı zamanda. Anne adayımızın yakın arkadaşlarının veya aile üyelerinin organize ettiği bu partileri, anne adayımız da düzenleyebiliyor.

Bebeğin, bereketle, sağlıkla, huzurla ve mutlulukla gelişini kutluyoruz baby showerlarda. Böylesine derin anlam yüklenmiş etkinliklerin de profesyonelce organize edilmesi önemli tabi.

Trendy Organizasyon firması olarak, her bütçeye ve davetli sayısına uygun organizasyonlar planlıyoruz. Süsleme, catering, müzik, fotoğraf, video, hediyeler ve daha fazlasıyla, baby shower etkinliklerinizi unutulmaz kılıyoruz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirmek istediğiniz baby shower partileriniz için, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz.

Baby Shower Organizasyonu Nedir?

Baby shower partisi, karnı burnunda annelerimizin, bebekleri dünyaya gelmeden önce yaptıkları eğlenceli etkinliklerdir. Genellikle anne adayımızın çok yakın arkadaşlarının ve aile üyelerinin organize ettiği bu etkinliği, anne adaylarımız da zevk ve tercihlerine göre organize edebiliyorlar.

Baby shower partileri, bebeğin dünyaya gelişini kutlamak amacıyla da yapılıyor. Anne adayımızın tüm yakın dostları ve aile üyeleri bir arada toplanarak, bebeğin huzurla, sağlıkla, bereketle ve mutlulukla dünyaya gelmesi için iyi dileklerde bulunuyorlar. Hep birlikte, bir mucizeyi kutlayarak, güzel anılar biriktiriyorlar.

Baby Shower Partisi Organizasyon Hizmetlerimiz

Trendy Organizasyon firması olarak, baby shower partilerinizi, her bütçeye ve her zevke uygun olarak tasarlıyor ve planlıyoruz. Organizasyon konseptinizi ve organizasyona hakim olan rengi belirledikten sonra da organizasyon etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz.

  • Süsleme Hizmetleri: Mekan süslemesi, baby shower partilerinin olmazsa olmazı. Genellikle bebek mavisi, pudra pembesi gibi renklerin tercihe dildiği balonlarla göze hitap eden eğlenceli bir süsleme yapıyoruz. Uçan balon süsleme, papatya balon süsleme, kapı tak süsleme ve zincir balon süsleme gibi tekniklerle mekana şık bir hava katıyoruz. Kumaş, tül ve çiçek süslemelerle mekanınızı özelleştiriyoruz. Ayrıca, fanus süslemeleri, masa süslemelerle de partiyi davete hazır hale getiriyoruz. Rengarenk şekerlemeler ve lezzetli tatlı sunumları ile de şık ve dikkat çeken sweet table (şekerleme masası) hazırlıyoruz.
  • Hediyelik ve İkramlar: Bu özel günü unutulmaz yapmak ve sevdiklerinize de birer hatıra sunmak için, bebeğinizin adının yer aldığı çeşitli hediyelikler hazırlıyoruz. Bileklik, fular, koku keseleri, parfümler, kurabiyeler ve bir sürü farklı seçeneğiniz de var.

Balon, kumaş, tül, çiçek ve sweet table süsleme hizmetlerimizin dışında da çeşitli hizmetler veriyoruz. Animasyon hizmeti, fotoğraf çekimi, video çekimi ve müzik hizmetleriyle, organizasyonlarınızı daha profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.