Helikopterde Evlilik Teklifi Organizasyonu İzmir Fotoğraf Çekimi
Helikopterde Evlilik Teklifi Organizasyonu İzmir Fotoğraf Çekimi

En özel anlarınızı unutulmaz yapmak için profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz.

Küçük çaplı organizasyonlardan büyük çaplı organizasyonlara kadar her türlü etkinliklerinizde, firmamızdan fotoğrafçı temini hizmeti alabilirsiniz.

Açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, mezuniyet organizasyonu, bayi toplantıları gibi kurumsal organizasyonlarınızda, fotoğrafçı temini hizmeti veriyoruz. Ayrıca doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, evlenme teklifi organizasyonu, düğün organizasyonu gibi etkinliklerinizi de en iyi şekilde fotoğraflıyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, profesyonel, deneyimli ve vizyon sahibi bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Son teknoloji makineler ve ekipmanlarla fotoğraf hizmeti veriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için fotoğrafçı temini hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf Çekimi ve Fotoğrafçı Temini

Fotoğraf, anılarımızı en güzel şekilde hatırlamamıza yardımcı olan araçtır. Her anı fotoğraflamak, en güzel anı biriktirme yoludur. Anı biriktirmek gibi manevi amaçların yanında, reklam ve tanıtım etkinlikleriniz için de fotoğrafçı temini hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, bayi toplantıları ve yıl dönümü etkinlikleri gibi kurumsal organizasyonlarınızda fotoğraf çekimi yaparak, sosyal medya hesaplarınızda tanıtımınızı yapıyoruz.

Fotoğraf çekiminden önce, organizasyonun konsepti, organizasyon mekanı ve organizasyonun gerçekleştirileceği saat gibi detayların bilinmesi önemli. Tüm bu detaylara göre, fotoğraf çekerken kullanacağımız fotoğraf makinesi ve fotoğraf ekipmanlarımızı belirliyoruz.

Fotoğraf Çekiminde Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar

İyi bir fotoğrafın ortaya çıkması için, elbette son teknoloji ekipmanlar yeterli değil. Her şeyden önce, fotoğrafçının bakış açısı, tekniği, gözlem yeteneği ve detayları yakalaması, iyi bir fotoğraf için çok önemli. Tabi ki de fotoğrafçının teknik bilgisi de olmalı. Fotoğrafçının profesyonelliğine ek olarak da biz, Trendy Organizasyon firması olarak, son teknoloji ve kaliteli ekipmanlarla fotoğraf çekim hizmetleri vermekteyiz. Organizasyon mekanına ve organizasyonun gerçekleşeceği saate göre de, eğer ihtiyaç duyulursa, fotoğraf makinesi dışında farklı ekipmanlar da kullanıyoruz.

Örneğin; güneşin ve ışığın yeterli olduğu saatlerde yapılan çekimlerde, ekstra bir ışığa duymazken, yetersiz ışığın olduğu mekanlarda ise, farklı tipte ışıklar kullanıyoruz. Sabit bir yerde yapılan fotoğraf çekimlerinde tripod kullanıyoruz. Eğer açık havada gerçekleştirilen bir organizasyon için fotoğraf çekimleri yapılacaksa, drone çekimleri ile kuşbakışı fotoğraf görüntülerinizi de alıyoruz.

Düğün organizasyonu, kına organizasyonu ve nişan organizasyonu gibi etkinliklerinizde, iç mekan veya dış mekan fotoğraf çekimlerinizi profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Fotoğraflarınızı hem dijital ortamda hem de dilerseniz albüm olarak size teslim ediyoruz.