Sunucu Temini ve Ses Sistemi Kiralama İzmir
Sunucu Temini ve Ses Sistemi Kiralama İzmir

Eğlence organizasyonlarınız ve protokollü sunumlarınız için profesyonel sunucu hizmeti veriyoruz.

Organizasyon sektöründe profesyonelleşmiş bir organizasyon firması olarak, organizasyonlarınızdaki her türlü ihtiyaca yönelik kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, lansmanlar, fuar etkinlikleri, stand ve tanıtım etkinlikleri gibi kurumsal organizasyonlarınızda markanızı ve firmanızı temsil ediyoruz.

Doğum günü organizasyonu, düğün organizasyonu ve animasyon etkinliklerinde ise, eğlenceli sunumlarla organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Protokol sunucularımız, animasyon sunucularımız ve MC şovlarımızla, organizasyonlarınızın enerjisini yükseltiyor, konuklarınıza etkinlik takvimi ve etkinlik programı hakkında bilgiler veriyoruz.

Yalnızca İzmir değil, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyon ve etkinliklerinizde, sunucu temini ve MC şov hizmeti veriyoruz.

Sunucu Temini ve MC Şov Hizmeti

Trendy Organizasyon bünyesindeki sunucularımız, profesyonel, deneyimli, düzgün bir diksiyona sahip ve dinleyenleri etkileyebilen kişilerdir. Organizasyon türüne ve konseptine göre, sunucularımızı belirliyor ve etkinliklerinizde profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Organizasyonda bir sunucunun olması, organizasyonun düzeninden profesyonelliğine, enerjisinden eğlencesine kadar birçok şeyi bir arada etkiliyor.

Sunucu Organizasyonlarda Ne Yapar?

  • Açılış Organizasyonu : Sunucularımız açılış organizasyonlarında, önceden hazırladıkları bir sunum ile sunum yaparlar. Animasyonlu açılış organizasyonlarında, animasyon ekibi ile birlikte çeşitli gösteriler yaparlar. Açılışa olan ilgiyi artırır. İnsanları açılış organizasyonlarına çekerler. İndirim ve kampanyaları hedef kitlenize duyurur, firmanıza ya da markanıza ait sloganlar geliştirirler. Protokollü açılış organizasyonlarında ise, protokol sunucularımız ayrı olarak hizmet verirler. Hitap yeteneği olan ve protokol bilgisine sahip olan sunucularımız, organizasyonlarınızın açılış konuşmasını yapar. Ardından, protokol üyelerini protokol sırasıyla sahneye davet ederler. Açılış organizasyonlarında sunucumuz, program ve etkinlik takvimi hakkında katılımcıları bilgilendirir. Organizasyonun nizami bir şekilde devam etmesinde çok büyük etkisi vardır. Başarılı bir açılış organizasyonu, profesyonel ve deneyimli bir sunucudan geçer.
  • Düğün Organizasyonu : Her türlü konseptte organize edeceğiniz düğün organizasyonlarınızda, profesyonel sunucu temini ve MC şov hizmeti veriyoruz. Düğün eğlencelerinin nabzını yüksek tutan, eğlenceli sunumlarıyla programı yöneten sunucularımız, profesyonel bir hizmet verir.
  • Piknik Organizasyonu : Eğlencenin, oyunların, yarışmaların ve ikramların bir arada bulunduğu piknik organizasyonlarınızı, profesyonel sunucularımız ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sunucu veya MC, piknik organizasyonlarında, animasyon ekibini yönetir. Animasyon ekibi ile birlikte çeşitli oyunlar ve yarışmalar düzenler. Oyun ve yarışmaların anonsunu yapar, eğlenceli sunumlarıyla yarışmacılara motivasyon verir. Organizasyon düzeninden ve yönetiminden sorumludur. Katılımcıları, program hakkında bilgilendirir ve yönlendirir.